Різдвяна ялинка та вертеп у храмі святих Жон – Мироносиць ПЦУ (УАПЦ), встановлені і прикрашені. Особлива подяка діткам недільної школи, та усім парафіянам нашої Церкви

Отець-настоятель Роман Будзинський подякував усім присутнім діточкам та їх батькам, громаді за прикрашення храму Святих Жон-Мироносиць. Побажав всім, хто є частиною єдиної української родини Православної Церкви України – прогресу у всьому доброму, здоров’ї, щасті та спасінні в новому 2021 році Божому, а також в новій ері для нашого світу, нашої церкви, нашого суспільства і для нас самих, як людей, створених Богом, який є щедрим і милосердним.

Молитовно закликав на всіх Господнє благословення та розповів про традицію святкування Святого Різдва в Україні.

“Різдво Христове – одне з найбільших урочистостей, що відзначається усіма церквами. У цей день у Вифлиємі від Діви Марії народився Ісус Христос. За григоріанським календарем Різдво святкується 25 грудня, а за юліанським – 7 січня.

6 січня традиційно православні християни відзначають Святвечір 2021.

Напередодні Різдва обов’язково потрібно попросити вибачення у тих, кого ви образили, приготувати пісну вечерю, а також надіти світлий одяг і запалити в будинку свічки, щоб залучити Божу благодать.

За українською традицією, увечері 6 січня зазвичай відвідують своїх батьків і хрещених…” – розповів отець Роман.

Пресслужба Парафії святих Жон-Мироносиць

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *