МОЛИТВА ДО АРХАНГЕЛА ГАВРИЇЛА

О, Святий Архангеле Божий Гавриїле! Ти, що постійно стоїш перед престолом Всевишнього, найрадісніший благовіснику і старанний помічнику нашого спасіння!

Милостиво прийми від нас недостойних принесений тобі цей хвалебний спів. Направ молитви наші і, як кадило, на небесний вівтар кадильний вознеси їх. Осіни розум наш світлом віри Православної, запали любов’ю серця наші до Христа Спасителя нашого, зверни і зміцни бажання наші на спасительний шлях Євангельських заповідей. Щоб в цьому віці тихо і побожно пожили ми на славу Божу, і в майбутньому не втратили Царства Небесного, його ж отримати сподобилися благодаттю Христа Бога нашого, заступництвом Пречистої Його Матері, і твоїми могутніми молитвами, і щоб прославили з Тобою і іншими безплотними силами небесними і усіма святими Єдиного в Тройці славимого Бога: Отця, і Сина, і Святого Духа нині, і повсякчас, і на віки віків.

Амінь.

Молитва до святого Гавриїла друга

Св. Архангеле Гавриїле! Ангеле Благовіщення, вірний посланцю Божий, Відкрий наші вуха навіть на тихі нагадування і заклики люблячого серця нашого Господа. Завжди стій нам перед очима. Просимо Тебе, щоб ми Слово Боже правильно розуміли, Слухали його і виконували те, чого Бог від нас прагне. Навчи нас бути готовими, Щоб коли прийде Господь, не застав нас сплячими.

Амінь.

Молитва архангелу Гавриїлу про захист

Святий Архангел Гавриїл, прошу у тебе захисту і допомоги. Захисти мене від підступів бісів і диявола. Віджени від мене сатану. Не дай злим і підлим людям в долю мою втрутитися. Збережи здоров’я сім’ї моєї і посіли в нашому домі світ навіки. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа.

Амінь.