Зараз читаєте
5 грудня в Україні відзначають Міжнародний день волонтера

5 грудня в Україні відзначають Міжнародний день волонтера

У першому посланні до Коринф’ян святий апостол Павло говорить про важливість єдності: «щоб усi ви говорили одне i не було мiж ва­ми роздiлення, а щоб ви з’єдна­нi були в одному розумiннi та в однiй думцi» (1 Кор. 1: 10). Єдність і взаємодія посилюють громаду та суспільство, дають йому більше можливостей діяти.

Адже немає однієї людини, яка вмістила би в собі усі можливі таланти. Але багато різних людей із різними талантами, які співіснують і взаємодіють у єдності, здатні разом зробити дуже багато – і успішніше, ніж якби вони діяли нарізно.

Гідним прикладом такої єдності і взаємодії, вибудуваної на довірі, стали волонтери – люди, які нині максимально задіюють свої таланти і можливості задля допомоги ближнім, армії і державі. Кожен діє у міру своїх можливостей, та водночас усі вони об’єднані спільною метою, спільними переконаннями та спільною любов’ю до України. Об’єднані, українці роблять те, що увесь світ вважав неможливим.

Нехай ця єдність і спільність залишається з Україною на майбутнє, а Господь благословляє добрими плодами успіхів та перемог наше життя у жертовній любові та взаємній довірі.

Дивитися також
Президенти України та Польщі вшанували пам'ять жертв війни у Луцьку

З Міжнародним днем волонтера!

Митрополит Епіфаній

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2023 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку