Зараз читаєте
Антифон Його Святості Вселенського Патріарха пана Варфоломія з приводу його проголошення Почесним громадянином муніципалітету Андравіда – Кілліні (Андравіда, 2 вересня 2023 р.)

Антифон Його Святості Вселенського Патріарха пана Варфоломія з приводу його проголошення Почесним громадянином муніципалітету Андравіда – Кілліні (Андравіда, 2 вересня 2023 р.)

У важливій події надання звання Почесного громадянина муніципалітету Андравідас – Кілліні, Президент Грецької Республіки та Митрополит Ілія та Єлена, разом з іншими учасниками, висловили вдячність та важливість духовних та культурних цінностей.

Почесний Громадянин Андравідас – Кілліні: Духовна Спадщина та Спільні Цінності

Його Високоповажність Президент Грецької Республіки,

Преосвященніший Митрополит Ілії та Єлени, п. Афанасій, Пастор єпархії цієї Провінції,

Всечесні брати ієрархи,

Шановний пане мер Андравідас – Кілліні!

Шановний пане Голово міської ради!

Шановні представники влади,

Шановні гості,

Улюблені в Господі,

Ми від щирого серця дякуємо вам за честь, надану нашій скромній особі, бути оголошеною Почесним громадянином муніципалітету Андравідас – Кілліні, яка примножується, оскільки вона укладена з відповідною шаною до Всевишнього Президента Грецька Республіка. Висловлюємо подяку шановному пану меру та в особі його голови міській раді. У подібних заходах ми завжди нагадуємо, що шана перед нашою Модерацією адресована Вселенському Патріархату, найвищій інституції Православ’я в Місті Костянтина, де зберігаються святині Роду та універсальні цінності нашої віри. зберігав і служив.

Православ’я нерозривно пов’язане з історичним ходом еллінізму, з його пригодами, його свідченням і його внеском у культуру. Наше непохитне переконання, що в Православ’ї все, що було найціннішим для давньогрецького світу, було включено, розвинуте, доведено і збережено, набуло нового розмаху, інтенсивного соціального та громадського змісту, виховало покоління у Візантії та поствізантійському періоді. і досі є ядром нашої культурної ідентичності.

Дивитися також

Скрізь, де існують і діють демократичні інститути, там присутній безсмертний давньогрецький дух. Демократія, свобода, справедливість і діалог належать до центру гідного спадку, який Давня Греція залишила нам і людству в цілому. Однак Православна Церква є також місцем спасіння і переживання цих принципів і чеснот. Церква, звичайно, не займається політикою у вузькому розумінні цього терміну, але її свідчення у світі, віссю якого є повага та захист людської особи, є вагомим внеском у гуманізацію політичного життя.

З точки зору нашої віри, ніщо не може виправдати порушення прав людини та знищення її свободи та гідності, незалежно від того, робиться це в ім’я політики, або економіки, або науки, або релігії. Справедливо підкреслюється, що історію політичної культури неможливо писати без звернення до внеску християнства. Особливим внеском Православ’я в цю сферу є підкреслення соціального виміру свободи та пріоритету солідарності. Наш Рід завжди вважав, що «спільна свобода» є найвищим добром, справжнім блаженством і що вона вимагає боротьби та жертв для свого здобуття та здійснення.

Це великий привілей бути спадкоємцями цієї спадщини та бути покликаним зберігати та культивувати ці глобальні цінності. У будь-якому випадку прогрес завжди будується на міцному фундаменті традицій. Радикального авангарду немає. Звертаючись до нового покоління, наголошуємо, що воно має протистояти ототожненню поваги до традицій із стерильним консерватизмом. Консерватор зосереджений виключно на минулому, тоді як справжній традиціоналіст рухається в майбутнє з традицією, яка виступає джерелом натхнення та творчості, загострюючи наше почуття добра та обов’язку.

З цими думками та почуттями, висловлюючи нашу велику радість, що ми перебуваємо в цьому історичному місці, вашій особливій батьківщині, муніципалітеті Андравідас – Кілліні, разом з усіма вами, нашими співгромадянами від сьогодні, ми ще раз дякуємо шановному пану меру та міській раді за честь, а також усім вам за вашу присутність на цьому прекрасному заході. Нехай милостивий і людинолюбний Бог любові обдарує Вас і Ваших близьких здоров’ям, духовною радістю та всіляким благословенням!

Велике спасибі ще раз!

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку