Зараз читаєте
Білоруси створили кавер на пісню Kalush Orchestra «Stefania»

Білоруси створили кавер на пісню Kalush Orchestra «Stefania»

Білоруські музиканти-опозиціонери переспівали хіт Kalush Orchestrа Stefania з побажаннями перемоги Україні. Катерина Водоносова та Михайло Зуй вирішили підтримати український народ у боротьбі з рашистським нашестям. Пісня Stefania українського гурту Kalush Orchestrа зараз звучить у всьому світі! Сингл не лише приніс Україні перемогу на «Євробаченні-2022», але й став символом незламності нашого народу, який мужньо дає відсіч російським загарбникам.

Білоруські музиканти вирішили створити кавер своєю рідною мовою на відомий хіт Kalush Orchestrа. У своїй версії синглу виконавці побажали Україні перемоги над окупантами та зізналися, що вболівали за нас на пісенному конкурсі.

Також музиканти записали кліп, у якому з’явились у народних білоруських костюмах. Зйомки відбулись у Польщі, в Park Kulturowy Korycin – Milewszczyzna.

Водоносова виконала приспів, у якому використала патріотичне гасло “Слава Україні! Героям слава!”. А Зуй – зачитав реп. Їм також допомагала дівчинка, граючи на скрипці.

Дивитися також

«Украіне слава, слава Украіне!
Хай жа ўсё ліха пахутчэй загіне.
Перамога – гэта толькі вера і справа.
А героям слава, а героям слава!
» – йдеться у приспіві.

Відеоролик з’явився на польському телеканалі Belsat TV. Таке виконання Stefania швидко розлетілось Мережею. Українці вже подякували білоруським музикантам за їхню підтримку не лише на «Євробаченні», а й у війні проти путінської РФ: «Дякуємо вам. Гарно і приємно звучить ваша мова, та ще й на таку пісню. Жыве Беларусь! Слава Україні!»

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку