Зараз читаєте
Благословенна Літургія в Чернігові: Предстоятель Епіфаній в молитві за Україну

Благословенна Літургія в Чернігові: Предстоятель Епіфаній в молитві за Україну

24 листопада в Катерининському соборі Чернігова відбулося урочисте богослужіння, яке очолив Митрополит Епіфаній, висловлюючи вдячність воїнам вручив церковні нагороди за визначний внесок у збереження та захист територіальної цілісності України.

Святкове богослужіння та визнання героїчності захисників

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 24 листопада 2023 року, в день вшанування пам‘яті святої великомучениці Катерини і преподобного Меркурія Чернігівського, очолив Божественну літургію у Катерининському кафедральному соборі міста Чернігова.

Предстоятелю автокефальної Української Православної Церкви співслужили митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, митрополит Білоцерківський Євстратій, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло, керуючий єпархією єпископ Чернігівський і Ніжинський Антоній та місцеве і запрошене духовенство.

За богослужінням молилися воїни – захисники Батьківщини, представники місцевої влади та віряни храму.

Після читання Євангелія Блаженнійший владика виголосив першосвятительське слово проповіді та возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.

Також під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів, які загинули під час війни.

Наприкінці урочистого богослужіння відбувся молебень до святої великомучениці Катерини та преподобного Меркурія Чернігівського, ігумена Бригинського, чесні мощі якого перебувають у соборі.

Окрім того, Предстоятель Православної Церкви України відзначив військовослужбовців та благодійників єпархії церковними нагородами.

Дивитися також
У книзі пророка Даниїла в Біблії описано таємничий сон вавилонського царя Навуходоносора, який мав пророцтво про низку імперій.

Від імені єпархії та громади єпископ Антоній висловив вдячність Блаженнійшому Митрополиту Епіфанію за візит, молитву і піклування.

Завершилося богослужіння святковим многоліттям.


Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку