13 липня 2024 року, напередодні третьої неділі після Пʼятидесятниці, Митрополит Епіфаній провів Всенічне бдіння у кафедральному соборі столиці, разом з архієпископом Агапітом, єпископами Никодимом та Єфремом
Напередодні третьої неділі після Пʼятидесятниці, 13 липня 2024 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній звершив Всенічне бдіння у кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі столиці.
Предстоятелю автокефальної Української Православної Церкви співслужили намісник Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Херсонський і Таврійський Никодим, єпископ Васильківський Єфрем, всечесна братія монастиря та запрошене духовенство.
Джерело: Українська Православна Церква/Православна Церква України
Теги
0
Поширили



