Предстоятель Української Православної Церкви звершив урочисту службу перед п’ятою неділею Великого посту
Напередодні п’ятої неділі Великого посту, 20 квітня 20204 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Всенічне бдіння в кафедральному храмі Православної Церкви України – Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі.



Предстоятелю автокефальної Української Православної Церкви співслужили намісник Золотоверхої обителі архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Васильківський Єфрем, всечесна братія монастиря та запрошене духовенство.
Джерело: Українська Православна Церква/ Православна Церква України
Теги
0
Поширили



