STOP
WAR
💗 Онлайн пожертва 🕯️ Поставити свічку 🙏 Онлайн записка Церковна лавка
Зараз читаєте
Блаженніший Митрополит Епіфаній відвідав Кам’янське та благословив майбутній храм ПЦУ

Блаженніший Митрополит Епіфаній відвідав Кам’янське та благословив майбутній храм ПЦУ

26 жовтня стало видатним днем для міста Кам’янського, коли Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній разом з архієпископом Дніпровським та Січеславським Симеоном та численними священнослужителями відвідали місто. Мер Кам’янського передав власність колишнього дитячого садочка церковній громаді для будівництва храму ПЦУ і духовно-соціального центру.

Об’єднані для спільної мети: Кам’янське готується до будівництва першого храму Православної Церкви України

26 жовтня стало особливим днем у житті міста: до Кам’янського завітав Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, а також архієпископ Дніпровський та Січеславський Симеон та багато інших священнослужителів єпархії.

Кам’янське бере активну участь у розбудові Православної Церкви України. Єднає спільна мета — побудувати перший в місті храм ПЦУ поруч з будівлею Козацької Церкви Святої Покрови (колишній дитячий садочок), а саму будівлю перетворити на духовно-соціальний центр для релігійної громади.

Під час зустрічі з Блаженнішим Митрополитом мер міста Андрій Білоусов передав настоятелю Козацької Церкви отцю Феодосію свідоцтво, яке підтверджує передачу будівлі колишнього дитсадка у власність церковній громаді.

Також мер ознайомив Блаженнішого Митрополита Епіфанія з проєктними пропозиціями майбутнього храму та духовного центру. З травня наступного року заплановано розпочати будівництво.

Предстоятель благословив міського голову на добру справу та вручив Андрію Білоусову почесну нагороду — орден Святого Юрія Переможця.

Дивитися також

В рамках візиту Митрополит Епіфаній та міський голова відвідали захисників, які проходять лікування в Центрі реабілітації для військових, який за підтримки голови Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака нещодавно збудували у Кам’янському першим в Дніпропетровській області. Блаженніший Митрополит Епіфаній провів обряд освячення медичного закладу, висловив вдячність воїнам та лікарям, які допомагають військовим відновлювати фізичне та психологічне здоров’я.

«Такі центри є дуже важливими. Вдячний меру, який доклав багато зусиль. Все залежить від керівника. Якщо керівник на місці відповідальний, то звичайно, що разом можна творити такі чудові проєкти», — сказав Митрополит Епіфаній.

© 2015-2026 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку
🌍