Зараз читаєте
Чат-бот УПЦ (ПЦУ): Духовність на Долоні Ваших Рук

Чат-бот УПЦ (ПЦУ): Духовність на Долоні Ваших Рук

 1. Інноваційний інструмент для долучення до церковних обрядів та молитов.
 2. Можливість зберегти духовний зв’язок навіть в умовах війни.

Забезпечити зручний доступ до духовних ресурсів і підтримки для віруючих через сучасні технології

Чат-бот УПЦ (ПЦУ): З’єднуємо Віруючих За Допомогою Технологій

Інтродукція

 • Церква завжди була місцем духовного об’єднання та підтримки. Тепер, завдяки інноваціям, ми презентуємо вам перший чат-бот УПЦ (ПЦУ), який дозволить віруючим бути з’єднаними з церковними традиціями, молитвами та новинами за допомогою сучасних технологій.

Переваги та Користь

 1. Доступність цілодобово: Чат-бот доступний 24/7, що дозволяє користувачам отримувати духовну підтримку в будь-який момент.
 2. Об’єднання з вірою: Цей чат-бот допомагає користувачам бути долученими до церковних традицій, молитов та обрядів, навіть коли вони далеко від церкви.
 3. Інформація та Новини: Ви можете отримувати актуальні новини та інформацію про події в УПЦ (ПЦУ) та церковному світі безпосередньо через цей чат-бот.
 4. Духовна Підтримка в Час Війни: У складний час війни, цей чат-бот стає важливим засобом для збереження духовного зв’язку та надії. Він допомагає віруючим залишатися з’єднаними зі своєю вірою та церковними спільнотами.

Розробник – Арсен Горобець

 • Арсен Горобець, народився 12 квітня 2007 року в м. Тернополі, виявив вражаючі обдарування у різних сферах свого життя. Здібний спортсмен, він займається плаванням та боксом, а також активно бере участь у соціальному житті своєї школи.
 • В 13 років Арсен почав цікавитись програмуванням і вже впродовж двох років самостійно вивчив мову програмування Python. Щодня він вдосконалює свої навички та робить кроки у розвитку технологічних рішень у тому числі і для церковної спільноти.
 • Його мрією та метою є навчання в УКУ (Українському Католицькому Університеті) у м. Львові, щоб у подальшому розвивати свої здібності та сприяти зв’язкам віруючих через сучасні технології.

Ініціатива ГО “Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія”

 • Цей проект є пілотним та був створений за ініціативи команди ГО “Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія” з метою популяризації Київської Церкви (ПЦУ) та зближення віруючих з духовною спадщиною.

Чат-бот УПЦ (ПЦУ) є інноваційним засобом для об’єднання християн та забезпечення їм доступу до духовних ресурсів в будь-який час та в будь-якому місці чи то перебуваючи в окупації, чи то в окопі на передовій лінії фронту. Розроблений молодим талантом Арсеном Горобцем та підтриманий ініціативою ГО “Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія”, цей чат-бот допоможе зберегти духовний зв’язок та надію, надаючи віруючим зручний інструмент для долучення до церковних традицій і отримання духовної підтримки нашої Святої Церкви.

Дивитися також
Молитва до Пречистої Владичиці Богородиці: звернення до могутньої покровительки захисту від диявольських спокус та прохання про благословення

Ми прагнемо удосконалюватись, а тому чекатимемо на ваші, дорогі брати і сестри, відгуки!

Ваша віра, наша технологія, духовне об’єднання України!

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2023 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку