Зараз читаєте
Ціною власного життя…

Ціною власного життя…

Турція протистояння

Не встиг світ оговтатись від теракту в Ніцці, як відбулась кривава трагедія в Туреччині. Агресія, ненависть та насилля заполонили вулиці країни. Лунало багато пострілів, ракети влучали в будинки, в повітрі літали винищувачі.

Жертвами зіткнень стало 265 осіб, а загальна кількість поранених більше ніж 1500. Невимовний жах…

Голова Фонду Пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія Наталія Шевчук висловила співчуття та підтримку турецькому народу в особі Надзвичайного і Повноважного Посла Турецької Республіки Йонет Джан Тезель:

«Підступний напад на демократію Туреччини зазнав нищівної поразки, але на превеликий жаль є дуже багато жертв. Схиляємо голови перед кожним полеглим в боротьбі за правду та свободу.

Така трагедія стосується кожної людини не зважаючи на колір шкіри, національність чи віросповідання! Ми категорично засуджуємо насильство в усіх його проявах.

Співчуваємо родинам загиблих, їх близьким та друзям…».

Дивитися також
Митрополит Епіфаній здійснив першосвятительський візит та освятив храм у присутності чисельного духовенства та мирян УПЦ (ПЦУ)

Прес-служба сайту

«І не наближайтеся до мерзенних вчинків, очевидних або прихованих. Не вбивайте душу, яку Аллах заборонив вбивати, якщо тільки у вас немає на це права. Це заповів вам Аллах ». (VI-151)

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2023 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку