Зараз читаєте
День свята та молитв: Блаженнійший Митрополит Епіфаній очолив літургію на Введення в храм Пресвятої Богородиці

День свята та молитв: Блаженнійший Митрополит Епіфаній очолив літургію на Введення в храм Пресвятої Богородиці

21 листопада 2023 року Блаженніший Митрополит Київський Епіфаній очолив Божественну літургію на святкування Введення в храм Пресвятої Богородиці. Під час богослужіння владика виголосив молитви за мир, безпеку та віддав шану полеглим захисникам Батьківщини.

Святкове богослужіння у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі з особливою молитвою за мир та безпеку

У день свята Введення в храм Пресвятої Богородиці, 21 листопада 2023 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію у кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі.

Предстоятелю автокефальної Української Православної Церкви співслужили єпископ Васильківський Єфрем, єпископ Богуславський Арсеній, всечесна братія монастиря та запрошене духовенство.

Після читання Євангелія Блаженнійший владика виголосив першосвятительське слово проповіді та возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.

Також під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів, які загинули під час війни.

Окрім того, Митрополит Епіфаній звершив дияконську хіротонію над студентом Київської православної богословської академії Олегом Ткачуком.

Дивитися також

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку