Зараз читаєте
Діалог між УПЦ та ПЦУ можливий: “Але без жодних умов”

Діалог між УПЦ та ПЦУ можливий: “Але без жодних умов”

Зміцнення духовної єдності: Митрополит Епіфаній зазначив, що об'єднавчий процес є незворотнім

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній підкреслив на брифінгу, що процес приєднання громад Московського патріархату до Православної Церкви України є незворотнім та є важливим кроком до зміцнення духовної єдності всієї української православної громади. Рішення громад приєднатися до ПЦУ приймається добровільно, і процес протікає спокійно та мирно, що допомагає подальшому об’єднанню навколо Київського престолу.

Зміцнення духовної єдності: Митрополит Епіфаній зазначив, що об’єднавчий процес є незворотнім

Київ, 27 липня 2023 р. – Сьогодні, після результатів Помісного Собору Православної Церкви України (ПЦУ), Митрополит Київський і всієї України Епіфаній провів брифінг, де підкреслив, що процес приєднання громад Московського патріархату до ПЦУ є незворотнім.

На брифінгу, що відбувся після завершення Помісного Собору ПЦУ, Митрополит Епіфаній наголосив, що об’єднавчий процес єволюційно вдало відбувається, і різні громади у різних регіонах вільно й добровільно приймають рішення про приєднання до Православної церкви України. Він підкреслив, що цей процес є незворотнім і протікає мирно та спокійно.

“Ви бачите, та чи інша громада у тому чи іншому регіоні самостійно, добровільно ухвалює рішення про приєднання до нашої помісної Православної церкви. Цей процес незворотний. Він відбувається спокійно та мирно. Я переконаний, що це призведе до остаточного єднання всіх українців навколо Київського престолу”, – заявив Епіфаній.

Предстоятель ПЦУ підкреслив, що цей об’єднавчий процес є важливим кроком до зміцнення духовної єдності всієї української православної громади та підтвердженням автокефалії Православної Церкви України.

Важливо відзначити, що Помісний Собор ПЦУ визначив дату інтеграції та прийняття перших громад, які заявили про своє бажання приєднатися до Православної Церкви України. Цей історичний крок покликаний сприяти єднанню і зміцненню Української Православної Церкви та підтримці духовності і традицій українського народу.

Дивитися також

Засідання Помісного Собору ПЦУ пройшло в атмосфері єдності, миролюбства та діалогу, де було вирішено ряд важливих питань щодо розвитку та зміцнення церковного життя в Україні. Результати цього собору стануть важливим етапом у подальшій історії українського православ’я.

Предстоятель ПЦУ Епіфаній закликав всіх вірних і духовенство підтримати цей об’єднавчий процес та сприяти зміцненню єдності всієї української православної громади. Він наголосив, що ця спільна мета – об’єднання навколо Київського престолу – є основою для мирного і процвітаючого майбутнього України.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку