Зараз читаєте
До храму Св. Жінок-Мироносиць привезуть ікону Святої Покрови

До храму Св. Жінок-Мироносиць привезуть ікону Святої Покрови

14 жовтня християни всього світу відзначатимуть одне з найбільш шанованих свят – Покрову Пресвятої Богородиці. В народі його ще називають Третя Пречиста. Цього дня віряни з вдячністю приймають заступництво Пресвятої Діви Марії.

Свято Покрови Пресвятої Богородиці засноване в Київській Русі князем Андрієм Боголюбським у 1164 році. Встановлене воно на честь Божої Матері, яка зняла зі своєї голови хустку – покрову і розкинула її над людьми, що знаходились у церкві, одночасно молячись за їх спасіння і врятування від біди. Ось ця її довга біла покрова (омофор) і стала своєрідним оберегом України, символом її споконвічного прагнення до встановлення злагоди і миру між своїми і чужими землями.

До цього дня 11 жовтня 2020 р.Б., у Храм Святих Жінок-Мироносиць з Києва буде привезена ікона Божої Матері Пресвятої Покрови. Перед іконою віруючі моляться за духовне прозріння, зцілення під час різних хвороб, просять про допомогу, поради, захисту для Держави та дому родинного. Просять за все, що є добре і благе та принесе користь ближньому.

Покрова Пресвятої Богородиці, кін. XVII ст., Волинь, 98,5х62,8
Настоятель парафії Святих Жон-Мироносиць с. Почапинці о. Роман Будзинський з громадою запрошує усіх вірян вшанувати ікону Божої Матері.

Початок урочистої Божественної Літургії  – о 9-й годині.

Впродовж тижня кожен охочий зможе помолитися. До звичного розпорядку богослужінь додадуть Богородичні молитви.

Дивитися також

Святиня перебуватиме на Тернопільщині до 18 жовтня 2020р. Двері Церкви будуть відчинені впродовж всього часу з 9 год. ранку до 19 год.

Прес-служба Парафії святих Жон-Мироносиць

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку