Зараз читаєте
Духовний Світ та Барокові Шедеври: Хор CREDO розкриває культурне надбання Луцька, як частинки ДНК України

Духовний Світ та Барокові Шедеври: Хор CREDO розкриває культурне надбання Луцька, як частинки ДНК України

Відчуйте велич культурного надбання через виконання унікального хору CREDO, який розкриває музичні шедеври та забуті композитори у світлі грантового проєкту. Сприймайте історію та духовність через відеороботу від Solovey Production та дослідження стипендіата Катерини Токало.

Унікальний хоровий колектив стає амбасадором музичних пам’яток у вирішальний період української історії

Унікальний духовний світ церковного камерного хору CREDO розкривається у світлі результатів грантового проєкту “Українські барокові партеси: забуті композитори”, підтриманого Українським культурним фондом. Споглядаючи у вирішальний період української історії, хор стає амбасадором музичних пам’яток духовності в Луцьку, розкриваючи велич культурного надбання.

Сталість і духовність творчості CREDO оживає у відеороботі від Solovey Production, де мистецтво поєднується з вишуканістю партесі та українським бароковим національним колоритом. Стипендіат Катерина Токало впроваджує унікальний погляд на історію та музикознавство, вкладаючи частинку своєї душі в дослідження забутих композиторів.

Хор CREDO не лише виконує музику, але й розповідає історію Українського бароко через хоровий спів. З благословіння митрополита Михаїла Зінкевича та підтримкою Українського культурного фонду вони перетворюють історичні партеси на сучасні шедеври, піднімаючи важливі аспекти української культури.

Пропонуємо вашій увазі відеороботу багатьох людей – духовна скарбниця національного коду звучить для вас, дорогі брати і сестри у виконанні унікального хорового колективу CREDO.

Луцьк пишається хоровим мистецтвом CREDO, яке стає невід’ємною частиною культурного дороговказу та спадщини українського народу.

Дивитися також
Петрів піст: зміцнення душі під час воєнних випробувань

Джерело – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку