Зараз читаєте
Фонд пам’яті Митрополита Мефодія надав посильну допомогу нашим воїнам

Фонд пам’яті Митрополита Мефодія надав посильну допомогу нашим воїнам

23 лютого 2022 року Божого головою Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія було скликано екстрену нараду за участі голови Фонду Наталії Шевчук, духівника о. Романа Будзинського та керівника відділу допомоги АТО полковника Олександра Михайлова.

Керівництвом було обговорена надзвичайна ситуація, що склалась в Україні у зв’язку із заявою президента Російської Федерації Владіміра Путіна про визнання «ОРДЛО».

У зв’язку з цим визначено нагальні кроки керівництва ГО для невідкладної і реальної допомоги воїнам України, які вони потребують, а саме придбання усього необхідного у відповідності до складеного списку діючого військовослужбовця.

Вирішено виділити фінансування та придбати для українських військових необхідний одяг, взуття та речі першої необхідності.

Також було обговорено зміни до запланованих пам’ятних заходів з відзначення 7-ої річниці від дня смерті Блаженнішого Мефодія (Кудрякова), Митрополита Київського і усієї України Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви (2000-2015р.р.).

Дивитися також

На завершення наради голова Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія Наталія Шевчук щиро подякувала усім присутнім за плідну і сумлінну працю, підтримку та молитву піднесену отцем Романом Будзинським за Україну та її військо.

Прес-служба Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку