Зараз читаєте
Голодомор: Забуті Трагедії та Сучасна Боротьба за Правду

Голодомор: Забуті Трагедії та Сучасна Боротьба за Правду

Стаття аналізує історію Голодоморів в Україні, наголошуючи на потребі відновлення справедливості та правдивого відображення цих трагедій.

Від Темряви Минулого до Світла Пам’яті й Справедливості

З щемливим, нестихаючим болем поминаємо сьогодні всіх, в Україні голодом заморених. Всіх невинних жертв свідомо спланованого й організованого комуністичним режимом штучного голоду з метою винищення нашого народу. Наші вороги, які тоді називали себе «братами» і «товаришами», влаштували не один масовий голодомор, їх було щонайменше три: в 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 роках.

Міру жорстокості того акту геноциду проти українців важко навіть осягнути: вимирали з голоду люди на найродючішій у Європі землі, яка донедавна годувала півконтинента. Багатьом мільйонам українців випала страшна доля вмерти мучительною смертю, невідомо скільком – не народитися…

Муки від голоду – чи не найстрашніші, фізичний нестерпний біль затьмарює свідомість, штовхаючи на непередбачувані вчинки. Голод стирав межі дозволеного і морального, український народ проходив справжнє пекло. Немає вибачення катам за всі злочини проти життя, проти людяності. Вбивці і душогуби неминуче отримають вічну відплату в геєні вогненній, яка приготовлена для слуг диявола.

Дивитися також
Прохання до Матері Божої Тернопільської в часи війни: зміни та висновки для православних християн

Але й нині прямі спадкоємці радянського режиму – кремлівська влада та її підвладні – продовжують ту ж саму політику винищення українства. Під час розпочатої ними кровопролитної війни, на окупованих територіях, з полоненими і пораненими вони знову використовують ті ж антилюдські тортури – мучать і голодом, і холодом… Вони знову і знову намагаються нас винищити, стерти з лиця землі, аби забрати те, що їм не належить.

Господи, допоможи зупинити і покарати зло! Пом’яни душі усіх безвинно загиблих від Голодомору та інших репресій, закатованих та вбитих братів і сестер наших. Подай вічний спокій в Твоїх світлих оселях тим, хто пройшов через страшні душевні муки, спостерігаючи за стражданнями власних дітей. Упокой, Боже, в оселях з праведними всіх невинних жертв Голодомору і репресій. Молімося за кожну душу, зранену звірством штучного голоду.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку