Зараз читаєте
Голосуй ЗА Україну!

Голосуй ЗА Україну!

Владико Многомилостивий Господи Ісусе Христе, Боже наш!

Дякуємо Тобі за численні милості до народу нашого і держави Української, від часів древніх і дотепер Тобою явлені!

Особливо ж за дар свободи і незалежності, віками в поколіннях предками нашими виплеканий. У багатьох випробуваннях Ти, Господи, посилав нам мудрість і сили діяти за правдою згідно з волею Твоєю, і так спокуси перемагати, ворогуючих – приводити до примирення, нашестя чужинців зупиняти, мир і єдність оберігаючи.

Тому і нині до Тебе зі смиренням в молитві звертаємось: у цей час випробувань благослови Державу нашу Україну милістю Своєю і щедротами, мир і благоденство, достаток плодів земних і розвиток у всьому для неї подай; щоби під Твоїм Державним захистом і під Покровом Пречистої Матері Твоєї та молитовним заступництвом всіх святих землі Української були ми бережені; захисти нас від усіх ворогів видимих і не видимих, від ворожнечі та спокус, від нашестя чужинців і міжусобиці.

Ти, Господи, дарував народові нашому незалежну державу і єдину Помісну Церкву Православну – дай же нам мудрість їх надалі у мирі розбудовувати, в добрі утверджуватися, а спокуси, ненависть і міжусобну ворожнечу відкидати.

За даром Твоїм, Спасителю наш, ми отримали незалежність державну, а разом з нею і відповідальність за управління її. Нині маємо обрати Очільника Української держави нашої – надихни нас, Господи, зробити вибір вірний і відповідальний, бо від цього залежить і майбуття наше. Віджени від нас і всього народу нашого дух неправди і омани, втихомир пристрасті, зруйнуй всі задуми злі, проти країни нашої супротивними спрямовані. Дай кожному з нас духа мудрості та в любові до земної вітчизни нашої всіх нас утверди! Щоби так від Тебе навчені, ми зробили вибір свій згідно з волею Твоєю.

Дивитися також

Укріплювані нині силою Чесного і Животворящого Хреста Твого, молитвами і заступництвом Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, святих благовірних князів та правителів Київських Оскольда і Володимира, Ольги і Ярослава Мудрого, святих мучеників страстотерпців Бориса і Гліба, святого Костянтина, князя Острозького, святого праведного Петра Калнишевського, всіх святих землі Української і всіх святих Твоїх.

Амінь.

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку