Зараз читаєте
Ікона — це молитва у фарбах, а дзвін — молитва у бронзі

Ікона — це молитва у фарбах, а дзвін — молитва у бронзі

Сьогодні, в 12-ту неділю після П’ятидесятниці, 4 вересня 2022 року Божого у затишному храмі Святих Жон-Мироносиць, с. Почапинець, Тернопільської області, прикрашеному букетами з живих квітів, все дихало спокоєм та умиротворенням.

«Радісна й довгоочікувана подія сталася в нашій православній родині: добудовано четвертий поверх дзвіниці, з якої в скорому часі лунатиме глас любові Божої, звуки, що скликатимуть всіх на молитву і підніматимуться до небес…», — з такими словами звернувся до присутніх отець-настоятель.

— Це велика радість, бо церковний дзвін кличе людей до молитви, а також проголошує Божу радість. У цей важкий, складний для нас всіх момент життя ми чекали на цю радість, яка зветься миром в часі війни, і саме дзвони сповістять радісну вість про перемогу над ворогом — підкреслив отець Роман. — Наш храм — дім Божий, це місце зібрання людей для молитви. Дякую всім нашим небайдужим помічникам за важку працю, турботу один про одного, і підтримку кожного.

З визначною подією церкви Святих Жон-Мироносиць завершення останнього-четвертого поверху побудованої дзвіниці привітав о.Роман (Будзинський) парафіян, будівничих, жертводавців і підніс подячну молитву.

«Мабуть, уперше за більш як шість місяців з початку війни я, як священик-настоятель парафії Святих Жон-Мироносиць, відчув у душі умиротворення. І неабияку гордість за нашу громаду і церкву — колиску моєї віри, милосердя, домівку для всіх людей. Десятки вірян доклали чимало зусиль до побудови нашої дзвіниці. Переконаний, що над Почапинцями, містом Тернополем і всією Україною загалом незабаром лунатимуть урочисті й найбажаніші звуки — голос дзвонів Перемоги. І нема у світі такої сили, що могла б зупинити їх!» — звернувся до громади зі словом настоятеля отець Роман Будзинський.

В скорому часі люди почують перші звуки дзвонів, які піднесеною піснею полинуть в небо. І буде відчуття благодаті, а обличчя кожного з нас сяятимуть щирою радістю…

Нехай переможний благодатний передзвін рознесеться навкруги, нехай усі, хто почує голос віри, зміцняться у благочесті і молитві. Нехай дзвони очищають душі наших вірян та оспівують славу Божу на багато століть адже Велику Перемогу можна здобути лише спільними зусиллями, єдністю! Слава Україні — Героям нашим воїнам Слава!

Храм Божий височіє, як Ангел на посту,

Дивитися також
Митрополит Епіфаній зустрівся з рідними бійців "Азовсталі" які досі перебувають в російському полоні.

Здійсняються тут мрії про обрану мету,

Лунає із дзвіниці навколо срібний дзвін,

Бо наступив вже ранок, до храму кличе він.

Пресслужба парафії Св. Жон-Мироносиць

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2023 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку