Зараз читаєте
Капелан ПЦУ Василь Вирозуб сьогодні звільнений з російського полону

Капелан ПЦУ Василь Вирозуб сьогодні звільнений з російського полону

Священик і капелан ПЦУ Василь Вирозуб сьогодні звільнений з російського полону. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив релігійний експерт Олександр Єфременко.

«Священик ПЦУ та мій друг Василь Вирозуб сьогодні звільнений з полону. Починаючи з 27 лютого 2022 року перебував у полоні окупаційних військ російської федерації», – написав він.

«Звільненням займалася Ірина Верещук та команда Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, за що їм безмежна вдячність! Тепер про це можна говорити офіційно і публічно. Всі деталі згодом», – підсумував Єфременко.

Як повідомила міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук з полону повернули 41 людину, включаючи 11 жінок.  Додому повертаються 28 військових і 13 цивільних.

«Особливо радісно, що сьогодні серед звільнених є настоятель храму Православної Церкви України», – зазначила пані Ірина.

Дивитися також

Відомо, що 25 лютого 2022 року, священик ПЦУ вирушив на борту рятувального судна «Сапфір» з гуманітарною місією у бік острову Зміїний з метою евакуації тіл полеглих військовослужбовців України – захисників острову.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли російські окупанти застосовували до отця Василя Вирозуба тортури.

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку