Зараз читаєте
Міністерство оборони затвердило нові емблеми на комір Служби військового капеланства Збройних сил України

Міністерство оборони затвердило нові емблеми на комір Служби військового капеланства Збройних сил України

Міністерство оборони України заявило про затвердження нових емблем для капеланів різних віросповідань, що служать в Збройних силах України, наголошуючи на важливості забезпечення духовно-релігійних потреб військовослужбовців.

Релігійна різноманітність військового капеланства: нові емблеми на комір

Міністерство оборони України взяло важливий крок у напрямку підтримки духовно-релігійних потреб військовослужбовців, затвердивши нові емблеми для капеланів, які представляють різні віросповідання у Збройних силах країни.

За ініціативою військового капеланства, ці нові емблеми стали відображенням релігійної різноманітності та підтримки військовослужбовців різних віросповідань. За словами Міністерства оборони, ця ініціатива мала на меті задовольнення духовно-релігійних потреб військового персоналу.

Емблема для капеланів християнського віросповідання представляє собою однораменний хрест з розбіжними променями. Важливим елементом цього хреста є видовжений нижній промінь та верхній промінь, який завершується тупим кутом. Хрест має рельєфний пружок, що надає йому особливого символізму.

Дивитися також

Для мусульманських священнослужителів була розроблена емблема у вигляді рельєфного півмісяця, який є важливим символом ісламу. Капелани юдейського віросповідання матимуть на своєму комірці рельєфне зображення зірки Давида.

Ця ініціатива є важливим кроком у напрямку підтримки релігійної різноманітності та відзначається як важливий крок у забезпеченні духовно-релігійних потреб військового персоналу Збройних сил України.

© 2015-2023 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку