Зараз читаєте
Многії літа владиці Тихону-Петранюку!

Многії літа владиці Тихону-Петранюку!

З благословіння Святійшого Патріарха Київського і всієї України ФІЛАРЕТА (Денисенко), митрополитом Переяслав-Хмельницьким Димитрієм (Рудюком) 25 серпня 2009 року у Свято-Михайлівському Золотоверхому чоловічому монастирі з іменем Тихон на честь святителя Тихона, єпископа Воронезького, Задонського чудотворця було пострижено у чернецтво владику Тихона (в миру Петранюка Тараса Івановича).

Сьогодні вся повнота Української Православної Церкви та Православної Церкви України молитовно вітає з днем тезоіменитства Його Високопреосвященство Тихона-Петранюка, співаючи Йому многоліття!

Не тільки духовенство, а й духовні чада, віряни з усіх куточків України та з-за кордону спішать вплести свою квітку у рясний вінок сердечних побажань, які лунають на честь владики Тихона-Петранюка, доброго та мудрого володаря Церкви Христової, а й родина, особливо рідний брат отець Назарій (Петранюк), який так само, як і владика Тихон свого часу теж обрав важкий хрест служіння Українській Православній Церкві Московського Патріархату в Україні.

Тож, дорогий наш владико, дозвольте побажати Вам і надалі ревно служити Українській Церкві, щоденно думати про доручену паству, не зважати на земне благополуччя і пошану, часто незаслужену. Не забувати про вічне життя, не переставати працювати над самим собою і сумлінно виконувати свої архіпастирські обов’язки.

Мужайтеся і кріпіться! Прикладіть всі свої здібності і таланти, адже словами відомого святителя Сербської Православної Церкви XX століття, Миколая: «Знаєте цінність свою? Вона рівнозначна кількості людей, які не можуть жити без Вашої турботи…»

Ви кмітливий, діловий та «живий» архієрей Христової Церкви. По-справжньому виконуєте ті обітниці, які дали Богові, прийнявши чернечий постриг і священний сан.

Сьогодні наша, Тернопільсько-Бучацька єпархія, не просто живе, вона динамічно рухається вперед і розвивається. Нині слово, що було посіяне в Вашу душу Святійшим Патріархом ФІЛАРЕТОМ: «Спочатку ти ходив кривими дорогами, а потім несповідимі шляхи Промислу Божого привели тебе в Михайлівський Золотоверхий монастир, і ти дав обітниці чернечого життя. Ти, як і деякі інші, хотів бути єпископом…» –  приносить плід, воно Вас загартовує і стверджує.

Нехай, Владико, в цей радісний та знаменний день осяє своїм молитовним заступництвом Ваш небесний покровитель єпископ Воронезький Задонський чудотворець.

В день Вашого Ангела, який невпинно молиться за Вас перед Престолом Божим, хочемо побажати Вам, наш Владико, перш за все карпатського здоров’я, духовних сил під Покровом Божої Матері Тернопільської, Яку Ви так любите, батьківського родинного тепла та ревності в служінні Христовій Церкві.

Нехай Вас благословляє Господь служити Йому словом правди на многії і благії літа!

Ісполла еті деспота, дорогий Владико!

Джерело: Пресслужба Тернопільської Єпархії ПЦУ

Нагадаємо про раніше опубліковані статті Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія, підготовлені за розслідуванням голови цього Фонду Наталією Шевчук:

Православні барони України – брати Петранюки

Пізнай правду і вона зробить вас вільними

ПОЦІЛУНОК ІУДИ –«СИНА СМЕРТІ» / РОЗПИСКА ПЕТРАНЮКА Т.І.

СВЯТИЙ ТА НЕДОТОРКАНИЙ – АРХІЗЕК ТИХОН ПЕТРАНЮК

КРИМІНАЛЬНИЙ РЕЗЕРВ ПЦУ / ОБВИНУВАЛЬНИЙ АКТ у кримінальному провадженні №12012030050000359 відносно ПЕТРАНЮКА ТАРАСА ІВАНОВИЧА (архієпископа ТИХОНА)

ЄПИСКОП СБУ – ПРЕОСВЯЩЕННИЙ ТИХОН (ПЦУ) / Протокол допиту підозрюваного Петранюка Т.І. з Ізолятора Тимчасового Тримання ЛМУ ГУМВС України в Луганській області

ВИКРИТО ШАХРАЯ ТИХОНА ПЕТРАНЮКА/ Злети та падіння від ФІЛАРЕТА до ЕПІФАНІЯ / Що знайшли правоохоронці під час обшуку помешкання єпископа Тихона ПЕТРАНЮКА?

«АВТОЛОХ»: Церковний бізнес монаха ТИХОНА Петранюка

Дивитися також
Митрополит Епіфаній освятив храм на честь Різдва Іоана Хрестителя у м. Дрогобич

Махровий мажор ПЦУ ТИХОН Петранюк

ЕКСКЛЮЗИВ: #ГЛАВpidarРПЦ в Україні – хто він?

Остап Бендер у рясі

Тихон-Петранюк – ІКОНА СТИЛЮ ПЦУ

Як Тихону-Петранюку запахло смаленим

Тихон-Петранюк – аферист «від бога» – 1

Тихон-Петранюк – аферист «від бога» – 2

Тихон-Петранюк – аферист «від бога» – 3

ЧОРНА МІТКА ТИХОНА – Президент звільнив Юрія Борейчука з посади начальника СБУ в Тернопільській області

Відкритий лист до Президента України

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2023 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку