Зараз читаєте
Молитва до Святої Покрови Пресвятої Богородиці

Молитва до Святої Покрови Пресвятої Богородиці

О Пресвятая Діва, Мати Господа Вишніх Сил, неба і землі Царице, міста і країни нашої Всемогутня Заступнице!

Прийми похвально-вдячну пісню цю від нас, недостойних рабів Твоїх, і вознеси молитви наші до Престолу Бога і Сина Твого, щоб милостивим був до неправд наших і продовжив благодать Свою на тих, що шанують все чесне ім’я Твоє і з вірою і любов’ю поклоняються чудотворному образу Твоєму. Бо ми не є достойні від Нього помилуваними бути, якщо Ти не умилостивиш Його до нас, Владичице, бо все Тобі від Нього можливим є.

Тому до Тебе прибігаємо як до безсумнівної і скорої Заступниці нашої: почуй нас, що молимось Тобі, осіни нас Вседержавною Покровою Твоєю і виблагай у Бога, Сина Твого, пастирям нашим ревність і піклування за душі, містоправителям мудрість і силу, суддям правду і безсторонність, наставникам розум і смиренномудрість, подружжям любов і згоду, дітям послух, покривдженим терпіння, кривдникам страх Божий, скорбящим благодушність, тим, що радіють стриманість: а всім нам духа розуму і доброчесності; духа милосердя і лагідності, духа чистоти і правди.

Так, Госпоже Пресвятая, змилосердься над немічними людьми Твоїми: розсіяних збери, заблудших на путь прямий настав, старість підтримай, юних умудри, немовлят виховай і зглянься над усіма нами оком милостивого Твого заступництва, підніми нас із глибини гріховної і просвіти сердечні очі наші, щоб узріти спасіння; милостивою будь до нас тут і там, в країні земного пришестя, й на Страшному Суді Сина Твого; преставлених же у вірі й покаянні від життя цього отців і братію нашу у вічному житті з Ангелами і з усіма святими жити учини.

Бо Ти є, Госпоже, Слава небесних і Надія земних, Ти після Бога наша Надія і Заступниця всіх, що прибігають до Тебе з вірою. Бо до Тебе молимося й Тобі, як Усемогутній Помічниці, самі себе, і одне одного, і все життя наше віддаємо, нині, і повсякчас, і на віки вічні.

Дивитися також
Церква дозволила перехід парафій на новий календар з огляду на численні запити.

Амінь.

 

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку