Зараз читаєте
МОЛИТВА ДО БОЖОЇ МАТЕРІ ЗА ТИХ, ХТО ЗНИК БЕЗВІСТИ

МОЛИТВА ДО БОЖОЇ МАТЕРІ ЗА ТИХ, ХТО ЗНИК БЕЗВІСТИ

О, Премилостива Мати, що породила Найсвятіше Слово на спасіння роду людського! Ти Скинія істина, що вмістила в Собі Творця всього, а тому й материнське дерзновіння перед Ним маєш, і можеш дослухатися страждань матерів безутішних!

До Тебе спрямовуємо свої моління сердечні и туги душевні: ублагай Сина Свого и Бога нашого, щоби повернув Він безвісти зниклого(у) додому, як колись, змилосердившись, повернув сина вдові із Наїну! Ти єдина Надія тим, хто надію втратив, і Сама, бачачи колись страждання свого Божественного Сина на хресті, подай Твоє милостиве заступництво тим, чиї серця також подібним найгіркішим мечем уражені! Простягни лагідну Твою руку, й збережи, укріпи, заступи та поверни додому слугу(жницю) Божого(у) (ім’я), що без вісті пропав(ла), подай втішання серцям рідним, що стражданнями розриваються, адже, як Матір, Ти співчуття сповнена й на милість щедра!

Тож сьогодні споглянь лагідно на людей цих, що перед святим образом Твоїм про допомогу Тебе молять, помочі Твоєї й чудесного заступництва потребуючи: яви всім нам щедру Твою ласку й милість, подай усе до спасіння корисне, укріпи нашу віру, зміцни серця, освіти душі, а відчай, горе та розпач відніми й до пізнання істини наверни, щоби всі однодушно оспівували величні діла Божі через Твоє милостиве заступництво, яке даруєш нам, нині і по всяк час, і на віки віків. Амінь.

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2023 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку