Зараз читаєте
Микола Томенко: Московську церкву війни потрібно було заборонити в Україні ще вчора

Микола Томенко: Московську церкву війни потрібно було заборонити в Україні ще вчора

Минає 45 днів війни Росії проти українського народу, яку щоденно освячує Московська церква та їх очільник Кіріл, а в Україні продовжує діяти УПЦ московського патріархату, тому закон про заборону московського патріархату в Україні потрібно було прийняти ще вчора. Про це у Фейсбуці пише український політик та громадський діяч Микола Томенко.

“Звертаюся до священиків та прихильників МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ в УКРАЇНІ: – скільки ще російській орді військового злочинця Путіна, освяченій вашим духовним вождем Кірілом, треба вбити українських дітей, зґвалтувати жінок і знищити міст та сіл, щоб ВИ ПРОЗРІЛИ?! Сьогодні, після того як весь світ облетіли відео та фото про звірства російської орди в Бучі, патріарх Кіріл в головному храмі Збройних Сил Росії, вкотре освятив вбивства українців”, – підкреслив політик.

Томенко також зацитував слова московського патріарха Кіріла у яких він героїзує російську армію, хоча остання вчинила масу воєнних злочинів проти мирних жителів: “Я очень радуюсь тому, что имел сегодня возможность совершить Божественную литургию в этом прекрасном храме, в присутствии наших военнослужащих… не иссякает приход в Вооруженные силы молодых людей, которые стремятся стать офицерами, которые стремятся посвятить свою жизнь защите Отечества… в военное время Служба в Вооруженных силах – это настоящий подвиг, а именно такое время мы сейчас переживаем.” і ще енна кількість разів про “подвиги російських військових” та ” історичність важливість нинішнього моменту для російського народу” у так званому “Слові патріарха Кіріла в 4-неділю Великого посту“.

Дивитися також

“В мене також звернення до фанатів Московського патріархату…: – Ви, СУКИ МОСКОВСЬКО-ПРАВОСЛАВНі, або вийдіть із Путінсько-Кіріловської церкви ВІЙНИ або перестаньте розповідати про вашу щиру любов до України. Переконаний, що ЗАБОРОНА діяльності МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ в УКРАЇНІ не тільки НА ЧАСІ – її потрібно було зробити ще ВЧОРА!”, – підсумував політик Микола Томенко.

Заборона УПЦ московського патріархату. Що відомо?

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку