Зараз читаєте
Митрополит Епіфаній проповідує про віру та приклад жінок-мироносиць

Митрополит Епіфаній проповідує про віру та приклад жінок-мироносиць

Митрополит Епіфаній проповідує про віру та приклад жінок-мироносиць

Митрополит Епіфаній у своїй великодній проповіді говорить про віру та приклад жінок-мироносиць, які зі смиренням та без певного плану дій відклали свої справи і пішли до гробу Спасителя, але були удостоєні радості почути слова про Його воскресіння. Митрополит також наголошує на значущості Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа та Євангелії, яка засвідчує істинність цієї події.

Великодній проповідь у Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі

Митрополит Епіфаній: “Цього недільного дня ми продовжуємо святкувати Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа. І через читання з Євангелія ми знову чуємо засвідчення істинності цієї події, що походить від ангела та від жінок, які першими прийшли до гробу Спасителя.

Приклад віри являють нам нині жінки-мироносиці. Вони не знають ще про воскресіння Господа з мертвих, але зі смиренням роблять те, що велить їм серце – хочуть і померлому послужити, як служили живому. Вони відкладають усі справи, вони долають страх перед можливим покаранням від сильних світу цього, яким скуті навіть апостоли, вони не мають якогось певного плану дій і подолання перешкод у довершенні свого бажання, але лише роблять те, що у їхніх силах – беруть миро і йдуть до гробу. І за цю довіру та любов, які долають і зневіру, і страх, і сумніви, жінки-мироносиці першими були удостоєні радості почути слова, сповіщені через ангелів: «Чого шукаєте Живого між мертвими? Нема Його тут, Він воскрес» (Лк. 24:5-6).

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку