Зараз читаєте
Митрополит Епіфаній вшанував медичних героїв в лікарні Мечникова

Митрополит Епіфаній вшанував медичних героїв в лікарні Мечникова

Відомий предстоятель відзначив медичний персонал і поранених воїнів у Дніпропетровській лікарні Мечникова, підкресливши їхню важливу роль у рятівних операціях.

Візит і нагороди військовим та лікарям за допомогу пораненим воїнам

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України, Епіфаній, 26 жовтня 2023 року здійснив почесний візит до Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова. Під час цього важливого заходу, Предстоятель Української Православної Церкви висловив високу вдячність керівництву, медичному персоналу та військовослужбовцям, які проходять реабілітацію, нагородивши їх церковними відзнаками.

За Предстоятелем були архієпископ Дніпровський і Січеславський, Симеон, секретар єпархії протоієрей Віталій Лопушанський та медичний капелан протоієрей Андрій Марчук.

Під час візиту, Генеральний директор лікарні, доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України, Сергій Риженко, представив Предстоятелю роботу цього видатного багатопрофільного медичного закладу. Лікарня імені Мечникова стала відомою завдяки наданню допомоги пораненим українським воїнам, багатьом з яких тут вдалося врятувати життя та здоров’я. Дніпровські лікарі відзначаються своєю високою професіоналізмом і мужністю, оскільки лікарня не була спеціалізованим військовим госпіталем і змушена була навчатися з нуля.

 

Дивитися також

Митрополит Епіфаній відвідав військових, які проходять реабілітацію, і висловив їм вдячність за їхню жертовну службу та лікарів за професіоналізм. Він також нагородив Сергія Риженка Орденом святителя і чудотворця Миколая, а захисників Батьківщини та інших медичних працівників – медалями «Хрест Свободи».

Під час свого візиту, Митрополит Епіфаній висловив вдячність лікарям і військовим за їхню роботу і пожертвування, і побажав їм міцного здоров’я та терпіння в цьому нелегкому завданні. Його відвідування підкреслило важливу роль цієї лікарні у врятуванні життів та підтримці воїнів, які служать на захист Батьківщини.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку