Зараз читаєте
Митрополит Епіфаній зустрівся з Віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольгою Стефанішиною

Митрополит Епіфаній зустрівся з Віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольгою Стефанішиною

Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви 15 грудня 2022 року зустрівся у своїй резиденції – Митрополичому домі з Віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольгою Стефанішиною.

У зустрічі також взяли участь Михайло Стефанішин та керівник Служби Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Каплун.

Митрополит Епіфаній обговорив з гостями питання протидії триваючому повномасштабному російському нападу, розвиток інституту військового капеланства та необхідність створення загальнонаціонального меморіалу, присвяченого визначним постатям нашої історії, борцям за незалежність та новітнім героям – захисникам України.

Окрім того, мова йшла про міжконфесійні взаємовідносини та ситуацію з впливом Московського патріархату в Україні.

«Ми демократична країна, тому в нас за визначенням не може бути якогось примусового об’єднання конфесій. Ми не тоталітарна росія, в якій все робиться примусово, за наказом, незалежно від думки й бажання духовенства і вірних. Ми як і раніше твердо виступаємо за єднання православних навколо Київського престолу. Однак таке єднання може бути лише добровільним і з тими, хто не заплямував себе відданістю злочинній ідеології «русского міра», – сказав з цього приводу Блаженнійший владика.

Дивитися також

Учасники зустрічі торкнулися й ряду інших питань. Також Його Блаженство відзначив Ольгу Стефанішину Орденом святої рівноапостольної княгині Ольги.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку