STOP
WAR
💗 Онлайн пожертва 🕯️ Поставити свічку 🙏 Онлайн записка Церковна лавка
Зараз читаєте
Митрополит Епіфаній зустрівся з Віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольгою Стефанішиною

Митрополит Епіфаній зустрівся з Віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольгою Стефанішиною

Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви 15 грудня 2022 року зустрівся у своїй резиденції – Митрополичому домі з Віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольгою Стефанішиною.

У зустрічі також взяли участь Михайло Стефанішин та керівник Служби Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Каплун.

Митрополит Епіфаній обговорив з гостями питання протидії триваючому повномасштабному російському нападу, розвиток інституту військового капеланства та необхідність створення загальнонаціонального меморіалу, присвяченого визначним постатям нашої історії, борцям за незалежність та новітнім героям – захисникам України.

Окрім того, мова йшла про міжконфесійні взаємовідносини та ситуацію з впливом Московського патріархату в Україні.

«Ми демократична країна, тому в нас за визначенням не може бути якогось примусового об’єднання конфесій. Ми не тоталітарна росія, в якій все робиться примусово, за наказом, незалежно від думки й бажання духовенства і вірних. Ми як і раніше твердо виступаємо за єднання православних навколо Київського престолу. Однак таке єднання може бути лише добровільним і з тими, хто не заплямував себе відданістю злочинній ідеології «русского міра», – сказав з цього приводу Блаженнійший владика.

Дивитися також

Учасники зустрічі торкнулися й ряду інших питань. Також Його Блаженство відзначив Ольгу Стефанішину Орденом святої рівноапостольної княгині Ольги.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)

© 2015-2026 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку
🌍