Зараз читаєте
Митрополит Нестор вручив Олегу Гевку орден Святителя Миколая за підтримку єпархії

Митрополит Нестор вручив Олегу Гевку орден Святителя Миколая за підтримку єпархії

Митрополит Нестор вручив Олегу Гевку орден Святителя Миколая за підтримку єпархії

Митрополит Нестор Писик з благословенням Предстоятеля Православної Церкви України (УПЦ/ПЦУ) Блаженнішого митрополита Епіфанія вручив орден Святителя Миколая директору ПП “Тернвояж” Олегу Петровичу Гевку. Ця нагорода була високою оцінкою за його постійну підтримку та безкорисливість у розвитку Тернопільської єпархії.

Директору ПП “Тернвояж” присуджено вищу церковну нагороду за безкорисливість та жертовність

В рамках особливої церемонії, що відбулася з благословення предстоятеля Православної Церкви України (УПЦ/ПЦУ) Блаженнішого митрополита Епіфанія, митрополит Нестор Писик вручив директору ПП “Тернвояж” Олегу Петровичу Гевку орден Святителя Миколая. Ця нагорода була присуджена Гевку за його безкорисливість та постійну підтримку Тернопільської єпархії.

Олег Петрович Гевко відомий своєю великою жертовністю та глибоким віруючим духом. Протягом багатьох років він надавав значний матеріальний та моральний внесок у розвиток і функціонування Тернопільської єпархії. Його щире покликання було допомогти церкві і сприяти збереженню її духовних цінностей.

Орден Святителя Миколая, який був вручений Олегу Петровичу Гевку, є вищою церковною нагородою, що символізує визнання Церквою його значної ролі у підтримці та розвитку духовного життя. Ця нагорода свідчить про глибоку вдячність і високу оцінку, яку влада і представники церкви віддають Гевку за його внесок.

Церемонія нагородження стала важливою подією для єпархії і спільноти вірних, які зібралися, щоб вшанувати Олега Петровича Гевка. Він отримав не тільки нагороду, але й велику подяку за свою постійну підтримку та відданість.

Дивитися також

Орден Святителя Миколая є символом не лише для Олега Петровича Гевка, але і для всіх, хто прагне скласти свою жертовність і служити Богу та людям.

Пресслужба Тернопільської єпархії УПЦ (ПЦУ)

© 2015-2023 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку