Зараз читаєте
Митрополит Олександр: єрархія МП поводиться інертно, бо має низький рівень кваліфікації

Митрополит Олександр: єрархія МП поводиться інертно, бо має низький рівень кваліфікації

Єрархія УПЦ Московського патріархату поводиться інертно, бо має низький рівень кваліфікації. Це явище називається ефект Даннінга-Крюгера. Про це пише на своїй сторінці у Фейсбуці єрарх ПЦУ, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр (Драбинко).

«Здається, Нарешті знайшов відповідь на запитання, яке останнім часом постійно ставлять журналісти, і яким задається суспільство: Чому так інертно сьогодні на тлі війни, звірств і святотатства ереф-загарбника, веде себе в питанні відділення від москви і становлення помісної автокефальної Української Церкви ієрархія і зомбовані нею віряни російської церкви в Україніаргументуючи свою впертість міфічною «канонічністю» (якої насправді нема, бо вона, як колись Ісавом первородство, за московську «лапшу на вуха», була втрачена восени 2018 року).
Один із основних принципів нашого життя – ефект Даннінга-Крюгера.
Ефект звучить так: “Люди, які мають низький рівень кваліфікації, роблять помилкові висновки та приймають невдалі рішення, але не здатні усвідомлювати свої помилки через свій низький рівень кваліфікації”», – йдеться в дописі митрополита ПЦУ.

Архієрей зазначив, що нерозуміння скоєних помилок призводить до переконаності у власній правоті, а отже, підвищення впевненості у своїх рішеннях і в собі, а також усвідомлення своєї переваги.

Таким чином менш компетентні люди вважають себе професіоналами, а більш компетентні схильні сумніватися в собі і своїх здібностях. Чим нижчий рівень компетенції – тим вища впевненість у собі.

Дивитися також

«Церковна структура мп не єдина, якій притаманний вказаний ефект. Він притаманний всім інституціям. В даному пості акцент на мп вибірковий лиш тому, що питання щодо алогічної поведінки в час війни, ставили саме про мп», – підсумував митрополит Олександр.

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2023 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку