Зараз читаєте
Митрополиту МЕФОДІЮ сьогодні виповнилось би 72 роки

Митрополиту МЕФОДІЮ сьогодні виповнилось би 72 роки

Сьогодні, 11 березня 2021 р.Б., Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України виповнилось би 72 роки, давайте трохи поміркуємо про особу Предстоятеля УАПЦ (2000-2015р.р.) Владики Мефодія (Кудрякова).

Для нас Його Блаженство  був передусім отцем і лідером, провідником, він був людиною, яка намагалася бути досконалою та більш уподібненою до особи Ісуса Христа. Цього він навчав нас, навчав інших в нашій церкві свого часу і це вчення багатьох демонструвалось на власному прикладі життя.

Смиренний,  людина молитви, скромний хоча такий, який умів насолоджуватися життям-любив життя, справжній єпископ та митрополит, який мав доброчесність помилувати та мав співчуття до ближнього.

Тому щороку в день народження вікопомного Владики Мефодія, доречно згадати про нього, щоб його пам’ять була вічною, і ми пам’ятали, чого він нас навчив і чого продовжує вчити нас сьогодні, через свій власний жертовний приклад життя, через свою благословенну пам’ять, через його послання і проповіді до нас, через його відданість нашій Українській православній церкві тут, в Україні та в багатьох місцях, він продовжує, продовжує навчати нас, говорячи нам про те, хто наш Господь Ісус Христос, хто Мати Божа, якій під омофором Божої Матері Тернопільської в Кафедральному Соборі Різдва Христового він складав велику і гарячу вдячність, молитовно засвідчував відданість, і хто наш Бог, Той – хто любить нас!

Дивитися також
Вшанування святителя Григорія Палами: його вплив на духовний розвиток християн

Готуючись до часу Великого посту, ми пам’ятаємо урок прощення, урок співчуття та урок милосердя до інших, що є частиною духовної спадщини нашого улюбленого Митрополита  Мефодія.

Отже, піднесімо свої молитви за нашого великого Отця, Провідника та Владику, щоб він завжди опікувався і направляв ковчег нашої церкви скрізь, в Україні та далеко за її межами на многії літа.

Вічна і добра пам’ять Митрополиту Мефодію!

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку