Зараз читаєте
На фронті загинув монах, священик і мужній воїн Пімен Пеприк

На фронті загинув монах, священик і мужній воїн Пімен Пеприк

Скорботне повідомлення Переяславсько-Вишневська єпархія Митрополит Олександр та братія монастиря на честь святителя Нектарія Егінського з сумом отримали страшну звістку про загибель свого співбрата і співслужителя ієромонаха Пімена Пеприка.

Отець Пімен, наслідуючи древніх преподобних отців, від самої юності присвятив своє життя служінню Богові. Прийнявши чернечий постриг у ранньому віці, щиро служив Богу у монашому чині. З початком російської агресії, будучи щирим патріотом своєї Батьківщини і правдивим християнином, монах Пімен, не лишаючи чернечих обітниць пішов добровольцем захищати суверенітет та територіальну цілісність України у зоні проведення ООС. Виконував бойові завдання та брав безпосередню участь у боях на передовій.

Після звільнення з військової служби монах Пімен став насельником монастиря на честь святителя Нектарія Егінського. В цій обителі він прийняв сан ієродиякона, а опісля й ієромонаха від рук митрополита Олександра Драбинка. Згодом продовжив служіння в одному з монастирів на Прикарпатті. На початку літа цього року, отець Пімен ухвалив рішення знову повернутися до військової служби. Він вирішив стати на захист Батьківщини не лише молитвою, але й дієво, оскільки мав добрий військовий вишкіл та неабиякий бойовий досвід.

Сьогодні монах, священик і мужній воїн Пімен Пеприк загинув у бою з російськими окупантами. Він положив душу свою, захищаючи рідну землю, наш нарід, наші святині – монастирі і церкви, українських дітей, жінок, стариків.Ієромонах Пімен був щирим воїном Небесного Царя, відданим захисником своєї земної Батьківщини, старанним монахом, благоговійним священиком, вірним братом і другом! Віримо, що отець Пімен продовжить захищати нашу рідну Україну – своїми молитвами біля Престолу Божого!

Дивитися також
Отримання освячених пасок на фронті: спільна підтримка військовослужбовців та капеланів

Нехай Милосердний Господь прийме душу свого вірного служителя ієромонаха і воїна Пімена у небесні обителі, а народу України дарує перемогу над окупантами та благословенний мир!

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2023 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку