Зараз читаєте
Новорічна ніч-2023: співають діти Миколаєва

Новорічна ніч-2023: співають діти Миколаєва

Діти нескореного Миколаєва виконали відому пісню «Додому». Новорічна ніч 2023 на телеканалі МАРТ.

Слова: Володимира Самолюка та Олега Псюка.

Музика: Володимира Самолюка.

Запис фонограми: Олександр Малюк.

Відео ТУТ

Коментарі на Фейсбуку:

Валентина Бабай: За вкрадене дитинство, за зруйновані мрії, за смуток у очах, за втрачену надію на веселе святкування новорічних свят рашисти отримають по повній. Любі діточки, ви найкращі, обов’язково буде мир і будуть веселі свята і щасливі діти. Слава Україні!

Oleksandra Kolmiyets: Як швидко переродились наші діти. Як швидко стали дорослими. Знову і знову просимо тебе, Боже, не залишай їх без Твоєї опіки, поверни їм радість дитинства.

Тамара Лыман: Молодчинки. Дай, Боже, вам щастя, здоровя, тепла, достатку і миру на всій Землі, та вашим родинам і близьким. Хай Матінка Божа вас всіх береже і янголи-охоронці будуть поруч з вами. Храни вас Господь всіх. Українці це понад усе і разом ми сила. Слава Україні! Героям Слава!

Ирина Ржавская: Боже, як гарно діточки співають, бережи їх під своїми крилами.

Дивитися також

Лілія Мазур: Дякую вам за пісню. Миру та здоров’я вам усім!!!

Людмила Левенчук: Не повинні б діти співати про таку біду. Скільки поколінь винні у цьому — не боролися, не опиралися, вірили ворогам, які приспали нашу волю… Наше покоління має поставити крапку в знущанні над нашим народом, добити деспотів, щоб наші онуки співали тільки про щасливе дитинство…

Татьяна Шинкаренко: Слухала, а сльози течуть і течуть… Біль і смуток розриває душу, діти війни… У кошмарах нам не снилося, що наші внучата будуть одірвані від рідних домівок та співать такі пісні… Хай Господь збереже вас, наші рідненькі і всю Україну.

Олена Степовик: Слушайте, россияне, слушайте, слушайте!!! Можен услышите, может заболит душа, может опомнитесь, может откроете глаза.

Вова Масютенко: Молодці! Слава Україні! Неможливо стримати сліз, адже діти — це наше майбутнє, життя наше і надія наша світла. Я ще ніколи не чув таке чудове виконання.

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку