Зараз читаєте
Панахиду за трьома бійцями батальйону «Тернопіль», які загинули за Україну, відслужив архієпископ Нестор

Панахиду за трьома бійцями батальйону «Тернопіль», які загинули за Україну, відслужив архієпископ Нестор

 Під час запеклих боїв на Луганщині 27 квітня 2022 року загинули троє бійців підрозділу добровольчого загону роти «Тернопіль» Сергій Рудий, Тарас Гогусь та Михайло Гудзь. В обласному центрі з Героями попрощалися 29 квітня.

Біля дому печалі на вулиці Микулинецькій у Тернополі зібралися сотні людей, аби віддати останню шану трьом загиблим поліцейським. 

Панахиду за упокій душ убитих російськими окупантами Сергія Рудого, Тараса Гогуся та Михайла Гудзя відслужили архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор та єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Теодор. Владикам співслужили десятки священників обох конфесій.

Полеглих на фронті Героїв наступного дня поховали на їхній малій батьківщині – у Токах, Петрикові та Гаях Гречинських.

43-річний старший лейтенант поліції Михайло Гудзь, інспектор-снайпер взводу №2 РПСПОП “Тернопіль” Головного управління Нацполіції в Тернопільській області (ГУНП). У Михайла залишилося дружина та двоє синів.

51-річний старший сержант поліції Тарас Гогусь, поліцейський взводу №1 РПСПОП ” Тернопіль”, ГУНП у Тернопільській області. У Тараса залишилася дружина та син.

Дивитися також

44-річний капітан поліції Сергій Рудий, інспектор-черговий чергової частини РПСПОП “Тернопіль”, ГУНП у Тернопільській області. Сиротою залишилася донька.

Джерело: Прес-служба Тернопільської єпархії ПЦУ

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку