Зараз читаєте
ПЦУ не буде проводити різдвяну службу під час комендантської години

ПЦУ не буде проводити різдвяну службу під час комендантської години

Православна церква України не буде проводити всенічне богослужіння на Різдво Христове з 6 на 7 січня. Про це Українським Новинам повідомив архієпископ ПЦУ Євстратій Зоря.

“Ми не мали такого звичаю ніколи, щоби в це свято вночі служити – так служиться лише раз на рік, на Великдень, бо це приписане традицією – розпочинати опівночі”, – повідомив Зоря.

Речник ПЦУ додав, що розклад різдвяного богослужіння буде звичайний, як для всіх свят і неділь.

Як повідомляли Українськi Новини, поліція збільшить кількість патрулів на новорічні свята, а комендантську годину встановлюватимуть місцеві органи влади.

У новорічну ніч у Києві не скасовували комендантську годину.

Дивитися також

В Івано-Франківській області на період новорічних та різдвяних свят тривалість комендантського часу скоротять, заявив заступник голови Івано-Франківської ОВА Віталій Ільчишин. З 31 грудня 2022 року по 10 січня 2023 року комендантська година триватиме з 00:00 до 5:00. Таке рішення було ухвалено на засіданні Ради оборони області. З 11 січня 2023 року тривалість комендантської години знову стане як раніше – з 23:00 до 5:00 ранку.

Українська греко-католицька церква вважає, що під час реформи церковного календаря треба змінювати дату святкування не тільки Різдва, а й багато інших, тобто всіх дат нерухомих свят у літургійному році.

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку