Зараз читаєте
Підозрюваний у Державній зраді – ПЕТРАНЮК ТАРАС ІВАНОВИЧ

Підозрюваний у Державній зраді – ПЕТРАНЮК ТАРАС ІВАНОВИЧ

«Будь-який злочин проти державності – це не лише порушення Кримінального кодексу. Це спроба розхитати нашу країну. Тому ми маємо з особливою увагою оцінювати масштаби таких загроз. Та реагувати на них відповідно», – з заяви голови СБУ Івана Баканова.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу photo1631041325.jpeg

Слідчим суддею Шевченківського районного суду м. Києва Антонюк М.С., було розглянуто у відкритому судовому засіданні в залі суду у приміщенні Шевченківського районного суду м. Києва скаргу громадської організації «Фонд пам`яті Блаженнішого Митрополита Мефодія» в особі голови Шевчук Н. М. на бездіяльність уповноваженої особи Служби безпеки України, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань та винесено ухвалу – зобов`язати уповноважену особу Служби безпеки України виконати вимоги ч.1 ст.214 КПК України та невідкладно, але не пізніше 24 годин, внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення, викладені у заяві голови громадської організації «Фонд пам`яті Блаженнішого Митрополита Мефодія» Шевчук Н. М. розпочати розслідування, через 24 години з моменту внесення таких відомостей, надати заявнику витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Таким чином Петранюк Тарас Іванович відтепер офіційно є підозрюваним у кримінальному провадженні за статтею Державна зрада.

Нагадаємо, що Петранюк Т. І. є діючим архієпископом Православної Церкви України керуючим Тернопільсько-Бучацькою єпархією, членом Священного Синоду у відповідності до відомостей оприлюднених на офіційному сайті УПЦ/ПЦУ.

Дивитися також

Також ця «духовна» особа є фігурантом ще двох кримінальних проваджень у Луганській та Тернопільській областях:

  • 15 жовтня 2010 р. надійшла Заява від потерпілого Плугіна Дмитра Володимировича до Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Луганській області, порушено кримінальну справу №12012030050000359 за ч. 4 ст. 190 КК України (Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах) по відношенню до єпископа ТИХОНА (ПЕТРАНЮКА ТАРАСА ІВАНОВИЧА 19.10.1976 р. н.), відповідальність за скоєний злочин за законодавством КК України передбачає до 15 років позбавлення волі. Подробиці за посиланням.
  • 30 липня 2019 надійшла Заява від голови ГО «Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія» Шевчук Наталії Михайлівни до Управління НП у Тернопільській області в результаті чого зареєстровано кримінальне провадження за №12019210010002209 з правовою кваліфікацією КК України ст. 396 ч. 1 (Заздалегідь не обіцяне приховування тяжкого чи особливо тяжкого злочину).
    Подробиці за посиланням.

Далі буде… 

Джерело: Пресслужба Фонду пам`яті Блаженнішого Митрополита Мефодія

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку