Зараз читаєте
Пізнай правду і вона зробить вас вільними

Пізнай правду і вона зробить вас вільними

Голова Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита МЕФОДІЯ Наталія Шевчук розсекречує матеріали з архіву сепаратистів спецслужби МДБ «ЛНР».
Кримінальне провадження та особисту справу Петранюка Тараса Івановича, архієпископа ТИХОНА, керуючого Тернопільсько-Бучацькою єпархією Православної Церкви України (ПЦУ), буде опубліковано на нашому сайті до вашої уваги.

Нагадаємо: дві церкви – Українська Православна Церква Київського Патріархату та Українська Автокефальна Православна Церква – вступили в об’єднавчий процес, останнім етапом якого став Об’єднавчий собор 15 грудня 2018 р. Б. Для України таке об’єднання з наданням канонічної автокефалії стало історичним проривом – фактично відбулось повернення до Києва вкраденої Москвою церковної незалежності. Тепер в Україні діє Єдина Помісна Православна Церква України (ПЦУ), визнана Вселенським Православ’ям.

Як до складу Православної Церкви України потрапив кримінал у рясі, хто «пропустив і узаконив» особисті справи окремих архієреїв з підробленими фактами біографії напередодні об’єднавчого собору, ввів в оману найвище керівництво церкви – Його Всесвятість Архієпископа Константинополя – Нового Риму Вселенського Патріарха Варфоломія, Предстоятеля ПЦУ (УПЦ) Митрополита Епіфанія і з якою метою – ці та інші питання вивчатимуть і досліджуватимуть члени Священного Синоду ПЦУ, оскільки Православна Церква України відтепер має непохитно дотримуватись канонічної традиції, звертати особливу увагу на те, щоби не виходити за межі канонічного поля.

Зі свого боку, в разі якщо надійде прохання від уповноваженого Церкви, нами буде подано всі наявні матеріали для об’єктивного та неупередженого вивчення відповідною комісією злочину, скоєного єпископом Тихоном (Петранюком). Сподіваємось, така співпраця допоможе очистити ПЦУ й утвердить авторитет Нашої Святої Церкви в Україні, адже такий переродок, як Тихон (Петранюк),– скоріше виняток, аніж закономірність в Українській Церкві.

ХХ століття було трагічною добою для нашої Церкви. Спираючись на російську месіанську ідею, безбожний більшовицький режим намагався фізично винищити як церковний рух за незалежність, так і самі церковні структури в Україні. Знищено мільйони вірних, тисячі єпископів і пресвітерів. На превеликий жаль, методи ведення Російською Федерацією гібридної війни проти України нові, а цілі і сьогодні залишаються такими само.

«Сучасна Православна Церква України – наступниця давньої̈ Київської Митрополії, це мільйони українських страдників, що полягли за віру Христову. Ми повинні бути гідними свого покликання та нашої величної історії. Будьмо вдячні Господові, Який обдарував нас унікальною можливістю належати до Його істинної Церкви, усвідомимо всю відповідальність, яку на нас покладено, і не втрачатимемо благодаті Божої через нашу байдужість або відсутність завзяття й запалу.

Перед тим як перейти до публічного викриття злочину Петранюка, я хочу звернутись до моїх дорогих братів і сестер, нечисленної православної громади с. Почапинці, що на Тернопільщині, я звертаюсь до кожного з вас окремо – Савочкіна Йосипа, Кухар Тетяни, Дичок Ганни та Ярослава, Мартиш Ганни, родин: Новіцьких Марії та Ярослава, Скалько Ганни та Івана, Головатих Тетяни та Віталія, Галас Людмили та Володимира, Пашко Юрія, Михайла, Ольги, Понити Ольги, Надії, Михайла, Шило Михайла, Козак Михайла, Гаврон Павла, Теленцьо Марії, Козлової Лесі. Ви не побоялись, не змирились, не зрадили своєї віри.

Я пишаюсь, що є частиною такої спільноти – православних вірян, які відкрито і вголос заявили, що не терпітимуть наруги над церквою-матір’ю, та відмовились підносити ім’я кримінального злочинця, незважаючи на обставину, що цей збоченець досі є канонічним архієреєм ПЦУ.

Я складаю доземну подяку нашому духівнику Роману Будзинському за вірність священичій присязі, пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія, за духовну твердість і незламність, адже, отримуючи заборону від місцевого архієрея та погрози, отець зберіг людську гідність ціною втрати юрисдикції, в якій духовно народжувався і зростав, він не піддався тортурам, а ще більше мобілізувався, згуртувавши нас, вірян, і молитовно підтримавши.

Сьогодні ми продемонструємо вовку в овечій шкурі («Бережіться лжепророків, які приходять до вас в овечій одежі, а в середині суть вовки хижі», Матв.,7,15), що може зробити одна невелика громада простих людей, згуртована і вихована духовним провідником Української Автокефальної Православної Церкви, заради Правди Христової, адже в Біблії сказано: «Пізнай правду і вона зробить вас вільними…», – промовила в інтерв’ю Наталія Шевчук.

1. Чи була порушена кримінальна справа та вручена підозра у скоєнні кримінального злочину громадянином Петранюком Тарасом Івановичем (архієпископом Тихоном)? – ТАК!

15 жовтня 2010 р. надійшла Заява від потерпілого Плугіна Дмитра Володимировича до Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Луганській області,було порушено кримінальну справу №12012030050000359 за ч. 4 ст. 190 КК України (Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах) по відношенню до єпископа УПЦ КП ТИХОНА (ПЕТРАНЮКА ТАРАСА ІВАНОВИЧА 19.10.1976 р. н.), відповідальність за скоєний злочин за законодавством КК України передбачає до 15 років позбавлення волі.

Відомості внесено до ЄРДР 01.12.2012 – фабула – 10.03.2010 року Петранюк Тарас Іванович, 19.10.1976 року народження, знаходячись у приміщенні офісу, розташованого за адресою: м. Луганськ, вул. Демехина, 28, шахрайським шляхом заволодів грошовими коштами у сумі 100 000 (сто тисяч) доларів США, які належать Плугіну Д. В., завдавши йому матеріальну шкоду в особливо великому розмірі на загальну суму 798 400 грн (сімсот дев’яносто вісім тисяч чотириста гривень).

На сьогодні, від 20 липня 2020 року рішенням Печерського суду м. Київ справу поновлено на не окупованій терористами території України, ведеться слідство.

2. Чи був єпископ УПЦ КП Тихон (Петранюк) заборонений у священнослужінні? – ТАК!

13 грудня 2010 р. Священний Синод УПЦ КП (журнал номер 32) звільнив єпископа Луганського і Старобільського Тихона (Петранюка) від управління Луганською єпархією УПЦ КП, почислив на спокій та заборонив у священнослужінні до повного і правдивого покаяння.

Журнал засідання Священного Синоду 13 грудня 2010 р.

Дивитися також

3. Чи переховувався від слідчих органів, перебував у розшуку, був затриманий правоохоронцями, етапований до Луганська і взятий під варту на 60 діб громадянин Петранюк Тарас Іванович (єпископ Тихон)? – ТАК!

26 травня 2011 р. Винесена Постанова №9-2211/11 – дозвіл на затримання особи, яка обвинувачується у скоєнні особливо важкого злочину (суддя Сурніна Л. О. за участю прокурора Ковзик А. В.).

02 червня 2011 р. Головне Управління МВС України у Луганській області оголосило в розшук громадянина Петранюка Т. І.

4. Чи було повідомлено і вручено громадянину Петранюку Тарасу Івановичу підозру? – ТАК!

20 липня 2013 р. Петранюку Тарасу Івановичу під час досудового розслідування повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України, тобто «Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах» (100 000 доларів США).

Повідомлення про підозру – це офіційне ознайомлення певної особи з наявністю в уповноваженого правоохоронного органу припущення про вчинення цією особою злочину. Письмове повідомлення про підозру складається прокурором або слідчим за погодженням з прокурором. Слідчий має бути твердо впевненим у своєму висновку про винуватість особи, якій повідомляється про підозру.

Строки досудового розслідування відраховуються з дня повідомлення особи про підозру.

ДАЛІ БУДЕ…

Джерело Пресслужба Фонду пам`яті Блаженнішого Митрополита Мефодія

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку