Зараз читаєте
Поділіться Теплом: Соціальна Ініціатива ПЦУ для Переселенців

Поділіться Теплом: Соціальна Ініціатива ПЦУ для Переселенців

У соціальному центрі в м. Дніпро ПЦУ надає щоденну допомогу вимушеним переселенцям: продуктові набори, медична та юридична підтримка, духовна опіка. Історії біди та телефонні дзвінки відображають складні реалії тих, хто шукає підтримку

Світло в темряві: Як Українська Православна Церква допомагає тим, хто втратив дім

Українська Православна Церква – ПЦУ відіграє важливу роль у наданні підтримки тим, хто пережив трагічні події та втратив своє домівку. В одному з соціальних центрів у м. Дніпро, кожен день, крім вихідних, надається допомога вимушеним переселенцям.

Допомога та Послуги:
Соціальний центр забезпечує вимушених переселенців продуктовими наборами, засобами особистої гігієни, одягом. Також надається можливість скористатися послугами медичного, юридичного та соціального працівників. Духовна підтримка здійснюється священниками.

Робота з Вимушеними Переселенцями:
У центрі обслуговують літніх людей, сім’ї з інвалідністю, багатодітні родини та інших, хто потребує допомоги. Важлива частина цієї роботи – це особисті зустрічі та телефонні розмови, особливо з тими, хто використовує лише кнопкові телефони.

Живі Історії:
Кожен телефонний дзвінок відображає історії біди та потреби у допомозі. Це спілкування, яке торкається серця, де люди діляться своїми болячими історіями та просять підтримки.

Вдячність та Підтримка:
Організація висловлює вдячність міжнародним благодійним організаціям та всім, хто приєднався до зусиль творити добро. Волонтери та працівники центру отримують визнання за своє служіння та чуйність у роботі з вимушеними переселенцями.

Подяка:
Особлива подяка Інтернаціональній Православній Християнській благодійній організації, Eleos-Ukraine, Eleos-Donetsk, а також волонтерам та працівникам за невтомні зусилля та великі серця.

Хаб “Доброго ранку, ми з Маріуполя”:
Однією з ініціатив є Хаб “Доброго ранку, ми з Маріуполя”, що надає підтримку літнім людям, багатодітним родинам та іншим категоріям вимушених переселенців.

Дивитися також
Заява Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій щодо неприпустимості зрівняння одностатевих співмешкань із сім'єю

Заклик до Допомоги та Співпраці:
Спільно ми можемо творити добро та полегшувати тягар біди. Робота продовжується, і кожен може внести свій внесок у цей благородний процес.

Фото: Сергій Горобцов

Бажаємо миру та сили тим, хто переживає важкі часи, і вдячні всім, хто стоїть на захисті гідності та людської гідності.

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку