Зараз читаєте
Подвійні стандарти в ПЦУ — співпраця з ворогом це справді угода з дияволом?

Подвійні стандарти в ПЦУ — співпраця з ворогом це справді угода з дияволом?

Предстоятель Православної Церкви України митрополит Епіфаній 9 жовтня виголосив проповідь. Він підкреслив, що у кожної людини є свобода волі і тому немає виправдання тим, які обирають співпрацю з окупантами, укладають угоду з дияволом.

«…Зараз ми всі живемо в умовах війни. Не від нас залежав її початок, ворог напав на нашу країну підступно і безпідставно. Не від нас залежать ті страждання, руйнування, загрози життю, які російська агресія принесла в наше життя. Але як ми реагуємо на це все, що робимо або чого не робимо в тих обставинах, які склалися – залежить лише від нас. Є загальне правило, є закон Божий і людський, що свою землю і своїх ближніх треба обороняти від нападу зла. Але одні роблять це, навіть, як наші мужні воїни, жертвуючи своїм власним життям. А інші йдуть на угоду зі злом, стають його прислужниками. В однакових умовах одні захищають Україну, а інші продовжують говорити словами «русского міра», одні прагнуть перемоги для нашої Батьківщини та миру справедливого, а інші прагнуть, щоби Україна змирилася з окупацією за приневоленням до покори Кремлю», – сказав митрополит Епіфаній на проповіді.

«Тож коли хтось скаже, що він через страх перед окупантами пішов служити злу, видавав їм патріотів, сприяв утвердженню їхньої влади, то на це є відповідь: але ж інші в тих самих обставинах робили і роблять інакше! Хіба вони не бояться за своє життя, хіба їм нема загрози? Але вони не зраджують правду, не укладають, так би мовити, «угоду з дияволом», – підкреслив предстоятель ПЦУ.

Ну, і як тепер предстоятель Православної Церкви України Епіфаній після виголошення таких правильних і гарних слів може пояснити присутність і досі у складі нашої української церкви таких, як громадянин Петранюк Тарас Іванович (владика Тихон, керуючий Тернопільсько-Бучацькою єпархією УПЦ/ПЦУ)?

Хто і за які такі заслуги покриває цього виродка-рашистського?

Чому в ПЦУ немає чіткої позиції і реакції на оприлюднені про цього перевертня в рясі матеріали Наталії Шевчук, голови ГО «Фонд пам’яті Блаженнійшого Митрополита Мефодія»?

Дивитися також

А саме – кримінального провадження № 2202110000000250 від 03 грудня 2021 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 111 КК України (Державна зрада)  та кримінального провадження №12012030050000359 від 01.12.2010.

Чи Його Блаженство Митрополит Епіфаній справді вважає, що політика такого відверто ганебного захисту рецедивіста-зрадника Петранюка – це праведний шлях до становлення молодої церкви, визнаної світовим православ’ям? Головне питання – так хто насправді зраджує правду та укладає «угоду з дияволом»?

Джерело: Прес-служба Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку