Зараз читаєте
Предстоятель освятив скульптурне зображення святих мучениць Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії

Предстоятель освятив скульптурне зображення святих мучениць Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії

Блаженнійший Митрополит Епіфаній 12 вересня 2022 року завітав до села Рукомиш Тернопільської області, де відвідав храм на честь святого преподобного Онуфрія Великого та звершив освячення скульптурного зображення святих мучениць Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії, що на території храму.

Разом з Предстоятелем помісної Української Православної Церкви молилися керуючий Тернопільсько-Бучацькою єпархією архієпископ Тихон, настоятель храму протоієрей Михаїл Суканець, запрошені архієреї та духовенство, меценати та жителі села.

Звертаючись до вірян з Першосвятительським словом Блаженнійший Митрополит Епіфаній наголосив на значенні твердості віри в цей непростий час випробування війною з боку Росії.

«Ми говоримо сьогодні про святих мучениць, а це означає, що вони пройшли непростий шлях, вони зазнали мученицької кончини, але вони не зрадили Христа, не зрадили Істину. І зараз ми також проходимо випробування, але ми обрали правду і йдемо шляхом справедливості, який приведе нас до повної перемоги. Звичайно, що за цю свободу, за дар незалежності, ми платимо високу ціну», – наголосив Митрополит Епіфаній.

Дивитися також

Предстоятель висловив вдячність настоятелю, який багато трудиться задля розбудови громади, а також відзначив церковними нагородами скульптора та меценатів.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку