Зараз читаєте
Предстоятель УПЦ (ПЦУ) обговорив гуманітарні ініціативи з командувачем Медичних сил ЗСУ

Предстоятель УПЦ (ПЦУ) обговорив гуманітарні ініціативи з командувачем Медичних сил ЗСУ

У своїй резиденції, 23 листопада 2023 року, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженнійший Митрополит Епіфаній провів зустріч із командувачем Медичних сил Збройних сил України генерал-майором медичної служби Анатолієм Казмірчуком. Обговорено важливі питання співпраці в гуманітарній сфері, зокрема, капеланського служіння та допомоги пораненим та військовим медикам.

Блаженнійший Митрополит Епіфаній і генерал-майор Казмірчук розглянули можливості співпраці в гуманітарній сфері

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 23 листопада 2023 року зустрівся у своїй резиденції з командувачем Медичних сил Збройних сил України генерал-майором медичної служби Анатолієм Казмірчуком.

У зустрічі також взяв участь офіцер Служби Військового капеланства Командування Медичних сил ЗСУ протоієрей Олег Скнар.

Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви привітав Анатолія Казмірчука з нещодавнім призначенням на цю важливу посаду та обговорив з ним низку актуальних питань.

Зокрема, мова йшла про співпрацю через інститут капеланського служіння й духовну підтримку поранених захисників України та військових медиків.

Дивитися також

Окрім того, Його Блаженство розповів командувачу Медичних сил про діяльність Відділу соціального служіння Київської Митрополії «Параволан», який здійснює евакуацію з зони бойових дій поранених українських воїнів.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку