Зараз читаєте
Предстоятель вручив відзнаки захисникам України на урочистому заході до Дня Подяки

Предстоятель вручив відзнаки захисникам України на урочистому заході до Дня Подяки

На заході до Дня Подяки 2023 року, організованому Американською торговельною палатою в Україні, Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженнійший Митрополит Київський Епіфаній, взяв участь у врученні відзнак захисникам України. У своєму зверненні, він подякував за підтримку та закликав до спільних зусиль у досягненні справедливої перемоги та відновленні країни.

Блаженнійший Митрополит Київський Епіфаній висловив подяку та заклик до єдності на заході, організованому Американською торговельною палатою

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 18 листопада 2023 року взяв участь у заході, організованому Американською торговельною палатою в Україні, задля вручення відзнаки до Дня Подяки 2023 воїнам – захисникам України та американському народу за підтримку нашої держави.

На урочистій вечері Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви виголосив молитву та звернувся до присутніх зі словом. Його Блаженство подякував за допомогу Україні та закликав продовжувати цю благородну справу задля досягнення справедливої перемоги над агресором та відновлення того, що зруйнували окупанти.

До події долучилися дипломати, 240 топменеджерів американських та міжнародних компаній-членів Палати, українські воїни, громадські діячі та гості.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)

Дивитися також

Фото – American Chamber of Commerce in Ukraine

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку