Зараз читаєте
Президенти України звернулися до світової спільноти із закликом врятувати захисників «Азовсталі»

Президенти України звернулися до світової спільноти із закликом врятувати захисників «Азовсталі»

Другий президент України Леонід Кучма, третій президент України Віктор Ющенко та п’ятий президент України Петро Порошенко звернулися до лідерів країн світу із закликом допомогти у порятунку цивільних та військовослужбовців, заблокованих російськими військами на території заводу “Азовсталь” у Маріуполі.

“Ми, Леонід Кучма, Віктор Ющенко та Петро Порошенко, – другий, третій і п’ятий президенти України, – звертаємось до керівників країн світу. До держав-членів Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та Канади, Китаю, Туреччини та інших, а також до ООН. Просимо усіма наявними дипломатичними ресурсами допомогти українській владі врятувати життя цивільних і військових українців, яких на території заводу “Азовсталь” Росія за наказом Путіна намагається знищити варварськими методами”, – зазначається в тексті звернення, оприлюдненому прессекретарем Кучми Даркою Оліфер у фейсбуці.

Президенти зазначили, що жорстокість, з якою діє російська армія, позбавлена будь-якого військового сенсу, а місто Маріуполь практично повністю знищене російськими військами, які нині намагаються приховати сліди своїх злочинів.

“Надзвичайні мужність та героїзм українських воїнів-захисників міста вразили не лише Україну, а й увесь світ. Батальйон “Азов”, наші морпіхи, наші прикордонники вже увійшли в історію, бо їхній військовий подвиг безпрецедентний. І це наші національні герої, самовіддані, сміливі, патріотичні. Але зараз вже не йдеться про рівний чи нерівний бій. На очах усього світу відбувається спроба кривавої помсти і розправи росіян над тими, хто, хоча й перебуває в оточенні, але переміг їх силою духу і силою волі”, – наголосили президенти.

Дивитися також

“Закликаємо кожного з вас долучитися до того, щоби врятувати життя героїчних українців. На вас з надією дивляться десятки мільйонів українців, вашому вдалому посередництву із вдячністю аплодуватимуть усі народи цивілізованого світу”, – звернулися вони.

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку