Зараз читаєте
Привітання міському голові Тернополя Сергію Надалу з днем народження!

Привітання міському голові Тернополя Сергію Надалу з днем народження!

Сьогодні свій 42 день народження святкує очільник міста Тернополь – Сергій Віталійович Надал. У цей святковий день до привітань долучились представники Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія:

“На посаді очільника Тернополя Ви своєю активною громадянською позицією, дивовижною працездатністю та неабиякою мудрістю здобули глибоку повагу не тільки тернополян, а й усієї України.

Особистому знайомству з Вами ми завдячуємо Блаженнішому Митрополиту Мефодію, який був Вашим добрим другом протягом багатьох років. Низький уклін Вам за Вашу діяльність, спрямовану на увіковічення пам’яті блаженно спочилого Митрополита Мефодія.

Особливо вдячні Вам за Ваш внесок у відновлення храмів та конструктивну взаємодію і співпрацю Тернопільської міської ради та Тернопільської Єпархії Української Автокефальної Православної Церкви.

Дивитися також

Нехай Господь та Пречиста Діва Марія завжди оберігають Вас від усіх негараздів і дарують Вам здоров’я тілесне і міцність духовну, благодать та довголіття, душевний спокій й всеблагих успіхів у Вашій самовідданій і великодушній праці на благо України!”.

Прес-служба сайту

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку