Зараз читаєте
Процес визнання триває і завершиться повним визнанням від усіх Помісних Церков

Процес визнання триває і завершиться повним визнанням від усіх Помісних Церков

Митрополит Епіфаній під час своєї недільної проповіді, згадав про визначну подію – Визнання Кіпрською церквою автокефалії ПЦУ, наголосивши на тому, що процес визнання триває і завершиться повним визнанням від усіх Помісних Церков.

«Ще на початку року я говорив, зокрема і в цьому храмі, про те, що ми чекаємо, що визнання з боку інших Помісних Церков продовжаться. На жаль, пандемія вплинула і на церковне життя, бо всі Помісні Церкви зіткнулися з новими викликами, які негайно треба було долати, а тому всі інші справи були відкладені. І через те, що майже рік минув від того часу, коли з нами увійшов у спілкування Олександрійський Патріархат, і після цього процес визнання ніби призупинився, – зазвучали голоси, що визнань нібито більше і не буде. Але ми бачимо, що сама дійсність відкидає ці голоси сумнівів, як безпідставні. І хоча часу минуло більше, ніж нам би очевидно хотілося, але те, у чому ми були твердо переконані, здійснилося – процес визнання триває. І ми не маємо і не повинні мати жодного сумніву в тому, що скільки би він не вимагав часу, але він завершиться повним визнанням від усіх Помісних Церков, в тому числі й тієї, яка найбільше зараз перешкоджає його успіху», – сказав митрополит Епіфаній.

Предстоятель ПЦУ підкреслив, що на боці Української Церкви – правда, канонічний порядок і церковна традиція. «Тому як ми досягли отримання Томосу, хоча безліч було голосів тих, хто казав, що цього ніколи не станеться – так само Православна Церква України досягне і встановлення молитовного та євхаристійного спілкування з усіма Помісними Церквами».

На завершення свого слова Митрополит Епіфаній закликав молимося за здоров’я і успішне служіння Блаженнійшого Архієпископа Кіпрського Хризостома, за всю Кіпрську Церкву та побожний народ Кіпру, за їхні мир і процвітання.

Дивитися також
Велика Субота: час роздумів та духовної підготовки до Світлого Христового Воскресіння

Прес-служба Парафії святих Жон-Мироносиць

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку