Зараз читаєте
Привітальне слово настоятеля на Різдво Христове

Привітальне слово настоятеля на Різдво Христове

Бог, прийшовши у світ, з’єднав єство Божественне з єством людським, щоб людина зробилася богом, і в цю людину, що зробилася богом по благодаті, таємничо вселилася Пресвятая Трійця

Дорогі брати і сестри!

У цю святу зимову ніч сердечно вітаю усіх Вас з великим святом Різдва Христового: святом виконання давніх обіцянок про порятунок людського роду, святом безмежної любові Творця до Свого творіння, святом пришестя у світ Сина Божого – Месії Спасителя нашого Ісуса Христа.

За минулі століття багато що було сказано святими отцями про таємницю Боговтілення. І нині ми, як і вони раніше, вслухаємося в слова церковних молитов і піснеспівів-колядок, з благоговінням сприймаємо Святе Писання, що оповідає про цю славну подію, і не перестаємо вражатися цьому надзвичайному диву.

Привітайте в мирній хаті
Будьте ласкаві, багаті,
Майте ласку добру й гожу.
Вірте тільки в ласку Божу.
Ласка Божа вас спасе,
З краю війну відведе,
Зичу бути здоровеньким,
Всім дорослим і маленьким,
На потіху всій родині,
І на славу Україні.
Христос ся Рождає!

У світлі різдвяні дні мільйони людей по всьому світі переживають радість і душевний підйом, особливі почуття залучення до багатовікової традиції, що передається з покоління в покоління від батька до сина з роду в рід.

Величезну роль в зміцненні духовно-моральних основ суспільства, у збереженні історичної, культурної спадщини, у вихованні молоді відіграє наша Свята Автокефальна Церква. Така титанічна, плідна робота дуже важлива і заслуговує найбільшого визнання особливо в часі коли на нашій землі проливається кров братів і сестер наших-новомучеників, що без страху віддають на вівтар Батьківщини найцінніше – своє життя! Жертвують заради нас з вами, жертвують заради України, жертвують заради становлення Української Помісної Церкви – пам’ятаємо ж про це сідаючи за родинний стіл і будемо молитовно вдячні за їх безкористливу любов до ближнього свого, за подвиг, за ревність кожного хто загинув, покалічений чи замордований в катівнях Російської Федерації.

Бажаю православним християнам, моїй дорогій громаді – церкви Святих Жон-Мироносиць, усім людям, що святкують Різдво Христове 2022 року Божого, здоров’я і благополуччя, миру і спокою, твердої віри і непохитності, молімось один за одного, будьмо милосердні, жертовні, нехай любов Христова вказує духовний шлях світлом Вифлеємської зірки кожному з нас!

Дивитися також
Звернення ВРЦіРО щодо законопроєкту № 7457 про "легалізацію медичного канабісу"

Будемо ж уважні один до одного, заохочуючи до любові і добрих справ. Долаючи конфлікти і розділення, ми несемо світу найпереконливішу проповідь про Спасителя, що Народився, і справами, а не словами свідчимо про надзвичайну красу і духовну силу православної віри.

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ!
СЛАВІМО ЙОГО!

Митрофорний протоієрей Роман (Будзинський)
Настоятель парафії Святих Жон-Мироносиць ПЦУ (УАПЦ)
2021/2022 року Божого

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку