Зараз читаєте
Рівноапостольна Марія Магдалина

Рівноапостольна Марія Магдалина

Марія Магдалина

4 серпня – день пам’яті святої мироносиці рівноапостольної Марії Магдалини.

Свята Марія Магдалина народилась в місті Магдала, на березі Генезаретського озера. Нічого не відомо як проходило її дитинство та юність. Згідно з преданням в Марії жило сім бісів, які змушували її жити грішним життям. Коли Господь зцілив Марію Магдалину, вона почала нове праведне життя і стала ученицею Спасителя.

Вона супроводжувала свого Вчителя під час його мандрів по містах Палестини, була присутня при розп’ятті і похованні Спасителя. Євангелісти шанують її як одну з небагатьох, що не залишили Христа в момент крайнього приниження і наруги.

Марія Магдалина також була серед жон-мироносиць, помазавших тіло Ісуса Христа миром і воздавших Христу останні почесті. Також вона стала першою, хто дізнався про воскресіння Ісуса Христа.

Дивитися також

Святе Передання оповідає, що коли Апостоли розійшлися з Єрусалиму на проповідь в усі кінці світу, то разом з ними пішла на проповідь і Марія Магдалина. Відважна жінка, серце якої було повно спогадів про Воскреслого, залишила рідний край і вирушила з проповіддю в язичницький Рим. І всюди вона сповіщала людям про Христа і Його вчення, а коли багато хто не вірив, що Христос воскрес, вона повторювала їм те ж, що сказала в світлий ранок Воскресіння апостолам: «Я бачила Господа».

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку