Зараз читаєте
Розслідування наживо: Обшуки у Почаївській Лаврі через поширення російської ідеології

Розслідування наживо: Обшуки у Почаївській Лаврі через поширення російської ідеології

Служба безпеки України провела обшуки у Почаївській лаврі через підозри в поширенні російської ідеології. Нацполіція розслідує 12 проваджень стосовно господарських порушень, включаючи випадки шахрайства. Ситуація напружена, і справи направлять до суду цього місяця.

СБУ та Нацполіція розгортають 12 проваджень щодо господарської діяльності Лаври

Сьогодні, 30 листопада, Служба безпеки України провела обшуки у Почаївській лаврі УПЦ (МП) на Тернопільщині. За даними пресслужби СБУ в Тернопільській області, основна причина візиту полягає у підозрі щодо поширення російської ідеології представниками Лаври.

У слідчому управлінні Нацполіції Тернопільщини вже відкрито 12 проваджень, пов’язаних з господарською діяльністю у Почаївській лаврі. Начальник головного управління Нацполіції Тернопільщини, Сергій Зюбаненко, повідомив про нові підозри, які цього місяця будуть передані до суду.

“Зафіксовані порушення у господарській діяльності, а також випадки шахрайства та інші види порушень”, — заявив Зюбаненко під час брифінгу. Слід зазначити, що ці кримінальні справи проводяться за участю працівників СБУ.

Дивитися також

Докладні деталі щодо обшуків та розслідувань ще очікуються, але ситуація у Почаївській лаврі наразі залишається напруженою з підвищеним внутрішнім інтересом та очікуванням подальшого розвитку.

Джерело – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку