Зараз читаєте
Служіння та Молитви: Блаженніший Епіфаній очолив святкову літургію у соборі

Служіння та Молитви: Блаженніший Епіфаній очолив святкову літургію у соборі

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній провів Божественну літургію у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі 10 грудня 2023 року. У своїй проповіді він висловив молитви за мир та безпеку країни в умовах небезпеки війни.

День духовного піднесення: Митрополит Київський очолив Літургію та звернувся із молитвами за мир

У двадцять сьому неділю після П’ятидесятниці, 10 грудня 2023 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію у Варваринському приділі кафедрального Свято-Михайлівського Золотоверхого собору столиці.

Предстоятелю автокефальної Української Православної Церкви співслужили митрополит Білоцерківський Євстратій, єпископ Васильківський Єфрем та всечесна братія монастиря.

Після читання Євангелія Блаженнійший владика виголосив першосвятительське слово проповіді та возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.

Дивитися також
19 липня: Визволення з полону єпископа Никодима - Приклад відваги і вірності

Також під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів, які загинули під час війни.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)

© 2015-2024 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку