Зараз читаєте
Сьогодні 130 років з дня народженя Святого сповідника Арсена Річинського – фото-презентація

Сьогодні 130 років з дня народженя Святого сповідника Арсена Річинського – фото-презентація

Минає 24 роки з часу Перших Річинських читань, рішення про проведення яких було прийнято у 1997 році. Над поверненням пам’яті про Арсена Річинського всі ці роки працювала велика група науковців, священнослужителів та краєзнавців, про яких писали директор Кременецького медичного фахового коледжу імені Арсена РічинськогоПетро Мазур і його колеги в матеріалах десятих Річинських читань.

Результатом цієї клопіткої праці стала прийнята Постанова Верховної Ради України №1982-IX від 17 грудня 2021 року «Про відзначення пам’ятних дат та ювілеїв у 2022-2023 роках», якою зобов’язано відзначати на всеукраїнському рівні 130 річчя від дня народження Арсена Васильовича Річинського – лікаря, просвітянина, церковного та громадського діяча, політв’язня комуністичного режиму, православного Святого сповідника.

До 11 Річинських читань і до 130-річчя з дня народження Святого сповідника Петро Євстахійович Мазур підготував фото-презентацію про життєвий і творчий шлях видатного земляка «Арсен Річинський: від невідомості до всеукраїнського визнання»

Переглянути коментарі (0)

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

© 2015-2023 Всі права захищені. Політика конфіденційності файлів та Cookie

Прокрутіть до початку